Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Na jaře nás čeká velký návrat!

Na jaře nás čeká velký návrat!

Na jaře nás čeká velký návrat!

Pozor, článek obsahuje velký spoiler! Do jarních epizod páté série zavítá jedna stará známá postava. O koho se jedná?


26 0
22.2.2016

Server TVLine potvrdil, že si herec Michael Raymond-James (Game of Silence) nedávno našel čas, aby si zopakoval roli oblíbeného Neala Cassidyho.

(Setkají se Emma, Rampl a Henry s jejich milovaným Nealem?; Foto: ABC)


TVLine tuhle informaci podal již minulý měsíc, kdy se Raymond-James tajně vplížil na natáčení ve Vancouveru. Michael strategicky cestoval inkognito. Herci byli ubytováni v obvyklých hotelech, ale Michael tábořil s přáteli mimo město.

Scény se navíc natáčely v odzvučeném interiéru, kam se nemohl žádný paparazzi dostat. Navzdory vší tajnosti se však informaci utajit nepodařilo.

Další detaily jeho návratu jsou sice drženy v tajnosti, ale pravděpodobně se objeví v podsvětí.

Těšíte se na Nealův návrat? Jak asi bude vypadat jeho shledání s Emmou?

Diskuze /20

ThereSSa7

Joooooo!!!! :)

22.2.2016 | 21:43:39
Liss93

Sem to říkala! :D Snad Emma alespoň zapochybuje o tom, koho si z podsvětí chce doopravdy odvést.

#6 Nivie
22.2.2016 | 21:44:35
Anne397

Jupí!!

22.2.2016 | 22:13:23
Packa

Jo, jo, jo! Je otázka, jestli tam bude jenom na 100. epizodu nebo na víc dílů (prosím na víc!). A kdyby ho přivedla místo Hooka, nevadilo by mi to. :)

redaktor
22.2.2016 | 22:27:57
Adélka_MucQ

Hooka jsem neměla nikdy ráda, ale Neal je bezva :D Snad Emma překope své rozhodnutí, kdo že je to vlastně láska jejího života :) btw, všiml si někdo jak už téměř každá hlavní ženská postava zabila v OUaT alespoň jednou svého manžela/milence ? :D (Vedou Emma a Ragina- obě mají 3)

#10 Mish_anka
22.2.2016 | 22:32:35
Nivie

Neal mi nevadí. On tam byl a zároveň nebyl, tak jsem si k němu nějak nedokázala vybudovat hlubší pouto. Spíš než setkání s Emmou mě zajímá setkání s otcem. Obětoval se za něho, aby ochránil rodinu, a dal mu šanci být lepším člověkem. A Rampl takto dodělává jeho oběť.

#2 Liss93: Ha, já nějak na Hookovi netrvám, ale mohli by se vrátit oba. Hlavně nechci vidět další dvě série o tom, jak se Emma zamilovává do Neala. Kdyby to Emmě alespoň netrvalo tak dlouho. Tedy Hrdinové (nebo jak tu sebranku nazvat :) ) by někam daleko odkopli Háda a Zelenu, pánem podsvětí by se samozřejmě stal Rampl (na to bych se těšila), ten by si místo v podsvětí vyměnil s Nealem a Neal by se mohl postarat o těhotnou Belle (která potřebuje někoho zodpovědného). Rampl by se mohl v případných dalších sériích normálně vyskytovat, to by nemusel být nutně problém.

#9 merit
22.2.2016 | 22:37:47
Ridley

echm.. ja nič, ja len že.. ja som to hovorila! :D muhehe, dúfam, že si ho Emma vezme späť miesto otravného H00ka :D aj keď u mňa je na prvom mieste čo sa dejovej linky týka swanqueen, tak Emma a Neal ooo, to by som brala všetkými desiatimi :D a okrem iného by sa im pre 6. sériu aspoň otvorila nejaká taká možná voľba pokračovania deja aka Neal je späť, z Rumpla vyženú temnotu bez toho, aby zas Belle musela kvet zalievať a behať s ním jak pokakaná (už by to bolo trápne, ale konečne by sa aspoň uzavrel bludný kruh, z ktorého sa autori nevedia dostať) :D

22.2.2016 | 23:27:09
VampKošilka

Třeba se setká jen s Rumplem ve 100.epizodě, to by mě vyhovovalo. Protože kvůli němu přeci zemřel, tak mu nějak vyčíst, že to udělal zbytečně, aby si tvůrci mohli Rampla asi po sté polepšit.

Já jsem s Nivie v tomhle ohledu. Neal byl docela fajn, ale nechtěla bych aby Emna začala nějak pochybovat. Trvalo jí, než k Hookovi našla cestu a už o něm prohlásila, že je to láska jejího života, proč z ní hned dělat přelétavou blbku? Mohla bych té postavě vůbec věřit, že si to za chvilku zase nerozmyslí? Navíc si nemůžu pomoct, já mám toho herce spojeného s tím odporným fanatický vrahem z True Blood a nějak mu ta nálepka nejde dolů. Neala bych v rámci 100. Epizody opravdu viděla ráda, ale vrátit ho jako stálou postavu, to asi fakt né. Jak jsem již psala několikrát, on měl krásné rozloučení, snad nejlepší z celého seriálu, takže bych mu to nebrala. Ovšem pokud vrátit Neala, tak se mi docela líbí idea, že by se staral o Belle.

#9 merit
23.2.2016 | 9:45:07
merit

Postava Neala bola taká … ani mi nevadil, ani mi nechýba. Verím, že Hooka u Emmy zo srdca nevytlačí.

#6 Nivie: Súhlasím, že konfrontácia s otcom by bola oveľa zaujímavejšia.

#8 VampKošilka: Mám s MRJ ten istý problém, asi toho psychopata zahral fakt dobre.

Ale čoho sa trochu bojím je, že pri tom počte ohlásených postáv bude výročná epizóda ako videoklip alebo trailer :).

#10 Mish_anka #11 VampKošilka
23.2.2016 | 20:29:51
Mish_anka

#5 Adélka_MucQ: Vzhledem k tomu že Emma svůj vztah s Hookem přirovnává k vztahu svých rodičů, tak nejspíš Neal nic neovlivní. Ze začátku mi taky bylo líto, že Neala zabili a dali dokupy Hooka s Emmou, nicméně nakonec jim to docela sluší, musím říct (naopak vůbec nemám ráda Robina, kvůli tomu jak se zachoval k Regině).

#9 merit: Taky jsem na to zvědavá, to tam každého potkají, pozdraví, pohádají se, v jiných případech se usmíří… a půjdou dál a bude konec dílu … nedokážu si to jinak při tom množství postav představit.

#11 VampKošilka
24.2.2016 | 9:54:19
VampKošilka

Vzhledem k tomu, že herec Neala hraje už někde jinde a na OUaT si našel čas jen z čisté srdeční záležitosti, tak tam asi jako stálá postava nebude. Ale uvidíme.

#10 Mish_anka: Pravda, Robin se vůči Regině zachoval né zrovna hezky, ale podle všeho ti dva mají být spolu. Ovšem sranda by byla, kdyby se nějak vrátil Daniel, to by třeba konečně Robin víc dokazal, jak o Reginu stojí. Robin by mohl být víc rebelovitější a stát si za svým(omg je to Robin Hood!), né dělat věci podle toho, zda jsou správné, od toho tu máme přeci Snowing.:D

#9 merit: Přinejmenším dokonale přesvědčivé, protože mi fakt nejde na něj zapomenout. Pokaždé, když ho vidím, jak hraje toho dobráka Neala, tak mi hlavou bleskne A teď je všechny podřeže!

#12 Mish_anka
24.2.2016 | 12:24:28
Mish_anka

#11 VampKošilka: Daniel se asi nevrátí, chápu z toho všeho co vyšlo najevo o podsvětí, že tam jsou lidé s nevyřešenými záležitostmi a přijde mi , že Daniel si to všechno vyřešil ve chvíli, kdy se setkal naposledy s Regi v těch stájích a řekl jí, že má jít dál. Já Regi moc přeji lásku apod., zaslouží si to po tom všem, ale ten Robin má divnou povahu a celkově hraje takovou divnou postavu. Ale je to o autorech a o tom jak to napsali :-) Regina si ale zaslouží, ať se k ní chová líp, nic proti.. :-)

#13 VampKošilka
24.2.2016 | 14:07:17
VampKošilka

#12 Mish_anka: Jaképak proti, já vlastně souhlasím. Regině fandím od začátku a ten její příběh s Robinem se mi líbíl, dokud nepřišla Zelena a Robin nezačal tak nějak mutovat. Ale zase né, že by se Regina nezasloužila ochutnat trochu vlastní medicíny, vždyť jak dlouho ztrpčovala život Sněhurce. Robin je divný, protože je na Robina Hooda až moc přeslušnilý a vůbec mi jako Robin Hood nepřijde.Já jim fandím hlavně proto, že Regina ho chce, je do něj zamilovaná, nejspíš si jsou souzeni. Samozřejmě bych nechtěla Daniela zpátky, jeho účast měla význam a už nemá, co dodat, ale říkám, že by to byla sranda, protože by si Robin rozmyslel s Regi jednat tak, jak s ní jednal, kdyby tam měl nějakou potencionální hrozbu.

24.2.2016 | 14:23:01
StepanZ

Nečetl jsem všechny komentáře, tak nevím, zda to tady někdo nezmínil, ale byla by zajímavá zápletka, kdyby podle pravidel podsvětí se mohl vrátit pouze stejný počet lidí, který do podsvětí přišel. Rumpelstiltskin samozřejmě toto věděl, když souhlasil, že do podsvětí s Emmou pujde a proto se ani tak moc nebránil, protože věděl, že má jedinečnou šanci přivést (zachránit) na oplátku svého syna, který se za něj obětoval. Bylo by pěkné pozorovat, jak Rumpelstiltskin kuje pikle nejen proti obyvatelům podsvěstí, ale i vůči ostatním, kteří s ním přišli a manipuluje situaci tak, aby tam někdo musel zůstat v domnění, že pomáhá Emmě a přitom jen získává Rumpelstiltskinovi jeho šťastný konec. Ale to je jen takové fantazírování.

Osobně si myslím, že Hook v podsvětí zůstane, protože ta postava svojí obětí, když ho Emma probodla i jeho činy jako Temný, vyčerpali jeho potenciál v seriálu a jestli chtějí pokračovat, tak nemůžou dát Emmě takto snadno šťastný konec. Nedovedu si představit, že Emma po návratu s Hookem spolu žijí v tom svém vysněném domě, mají Henriho a všichni jsou šťastná velká rodina.

Poslední co mě napadá je, že Hook i Neal se vrátí a Rumpelstiltskin v podsvětí zůstane a začne velmi trapný romantický trojúhelník, který bude mít zápletku toho, že Neal se bude zase pro změnu snažit dostat tátu z podsvětí a propadne temnotě. Hook se to bude snažit Emmě ukázat, ale ta bude lamentovat mezi tím, zda být s Nealem nebo s Hookem a nebude věřit tomu, že Neal se takto změnil…atd…

#15 Nivie
26.2.2016 | 22:12:09
Nivie

#14 StepanZ: Ten třetí bod nehce snad nikdo. Tedy hlavně ne další trojúhelník, fakt už by to byl kýč.

Záležet bude na tom, kolik tomu budou chtít dát sérií (a jaké herce seženou). Hook byl prvním mužem za pět sérií a třicet let, kterému je Emma ochotná dát polovinu srdce. Pochybuji, že by si dokázala během řekněmě jedné série najít stejný vztah k někomu jinému. Možné to je. Leda by jejím šťastným koncem byl jenom Henry a rodiče, ne žádný milostný vztah.

Proti prvnímu odstavci nic nemám ;). V Herkulovi také mohl Herkules zachránit Meg, jenže její záchrana vyžadovala Herkulovu smrt.

Taktéž souhlasím s tím, že Hook by v případě návratu nemohl být stejnou osobou. V této sérii i v minulých jsme viděli, jak moc ho štve jeho minulost. Nejsem si jistá, jestli by dokázal žít normální život s tím vším, co udělal. S jeho pirátskou podstatou neuměli dlouhodobě efektivně pracovat a myslím, že už toto téma vyčerpali. Proto jsem vymyslela alternativní plán. Hook by se nějak vrátil, ale úplně vygumovaný. Například by to Hook, resp. Killian Jones, ve stavu, kdy přišel o bratra. Tedy by nezažil nebo by si nepamatoval to všechno. Tím pádem by si nepamatoval Emmu. Emma by se poprvé v životě musela snažit, aby se do ní někdo zamiloval, takže bychom viděli, jak tentokrát Emma nahání Hooka. Je to blbost, ale jinak to nevidím :) . Ale jak je znám, oni vymyslí určitě něco více šokujícího.

28.2.2016 | 0:53:24
Ridley

a tu vidíme, ako všetko čo z toho môže byť je úplne v háji :D a to chcú ešte jednu sériu :D takže.. síce.. pochybujem, že bude aj 6. séria, keď sú so sledovanosťou tak dolu, ale kým im vynáša, tak z toho môže byť hocaký shit :D

28.2.2016 | 14:44:52
fanta2pomeranc

No konečně…to mám velikou radost :)

28.2.2016 | 19:49:00
Shay_23

ale nieeee…on sa k Emme vobec nehodil…dufam že tam bude len na jednu časť:D

1.3.2016 | 15:03:10
wolfi10

já jsem na jednom blogu četla, že prý už tvůrcům neoficiálně přiklepli tu 6.serii. Ředitel stanice tu show prý strašně miluje a chce aby trvala co njedéle. A naši tvůrci chtějí 7.řad, vůbec bych se proto nedivila, kdyby jim to dopřál

2.3.2016 | 22:18:54
LuliLuli92

me se nahodu Neal k Emme hodil a jsem zvědavá jak to snim bude …A zápletka, se mohl vrátit pouze stejný počet lidí z toho podsvěti by se mi docela libila tak uvidime uvidime :-)

6.3.2016 | 16:33:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy