Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Obsazení starší Dorotky a další castingové novinky

Obsazení starší Dorotky a další castingové novinky

Obsazení starší Dorotky a další castingové novinky

Jak jsme již dříve psali, objeví se v jarních epizodách starší Dorotka, která se v zemi Oz utká s prohanou čarodejnicí. Kromě jejího obsazení tu máme také návrat a přeobsazení dvou postav z prvních sérií.


5 3
21.1.2016

Dorotka Gale

Do Once Upon a Time, přesněji do země Oz, míří herečka Teri Reeves. Znát ji můžete z první řady seriálu Chicago Fire, kde ztvárnila Caseyho snoubenku. Dále si zahrála epizodní role v seriálech Castle, Scandal, NCIS, Grey's Anatomy a další.

Ve Once se objeví v 16. epizodě jako starší verze Dorotky Gale, ze které se stala statečná bojovnice. A jak jsme již psali, čeká ji nelehký úkol. Utká se s prohnanou čarodějnici Zelenou.


Milah

Britská herečka Rachel Shelley si ve 14. epizodě zopakuje svou roli Milah, kterou jsme mohli naposledy vidět v druhé řadě. Milah opustila svého syna a zbabělého manžela Rampelníka, aby se vydala na dobrodružný život s pirátem Hookem. Když se stal Rampl Temným, vyrval Milah srdce, což mezi oběma muží vyvolalo staletí dlouhý spor.

(Rampelník se v Podsvětí setká se svou manželkou; Foto: ABC)

Gaston

Do role Bellina nebezpečného nápadníka byl obsazen herec Wes Brown (True Blood). S Gastonem jsme si již setkali v první série, kde jej však ztvárnil Sage Brocklebank. Gaston se nejspíš objeví v 17. epizodě, kde prozkoumáme minulost Belle a zvrat v příběhu Kráska a zvíře.

Diskuze /12

Nivie

Milah? To je jedna z vůbec nejhorších ženských postav v OUaT.

#3 Ridley
21.1.2016 | 16:56:13
Liss93

Gastona si nepamatuju a ani mě nezajímá. Stejně tak Dorotka, které snad nebude věnována celá epizoda. A na Milah mám od začátku negativní názor. Že opustila zbabělého Rumpla se dá pochopit, ale že i své dítě? To bylo sobecké.

#6 Nivie
21.1.2016 | 17:19:22
Ridley

#1 Nivie: s H00čiQom ako najhoršou mužskou postavou by tvorili super pár :D čo sa Milah týka, postava kus odveci, ale neva, Rachel mám inak strašne v láske, jej „zlé“ postavy idú :D

#6 Nivie
21.1.2016 | 17:32:45
VampKošilka

Hook a Milah? Ďakujem, ale radšej Emmu.(CS shipper se nezapře)

Milah je trubka. Byla špatnou manželkou a zachovala se jako největší krkavčí matka na světě. Podle mě si svůj osud zasloužila. Dorotka mě nezajímá.Gaston fajn, uvidíme, jaké to bylo mezi ním a Belle, než rozkvetl.:-D

#6 Nivie #7 Ridley
21.1.2016 | 17:44:31
Adélka_MucQ

Tak bezva… ani jedna z těch postav mě nijak zvlášť nezajímá a Milah mě štvala i předtím, než jí totálně hráblo a utekla :D i když… možná by ji mohl Rumpl zabít, já nevím, znova? Když už je ten temný (zase) a je prý mnohem mocnější a bla, bla, bla, mohl by vymyslet něco originálního :D

21.1.2016 | 17:55:23
Nivie

#2 Liss93: Gaston to byl přece ta kytka, co jí Belle seřízla stonek a dala do vody :D. #4 VampKošilka: Přesně jak říkáte. Navíc mi to přišlo, jako by Rampla neopustila kvůli Hookovi, ale spíš kvůli dobrodružství. Fakt na halvu.

#3 Ridley: Já nikdy nechápala, co na ní Hook vidí. Vždyť ani nebyla mladá, ani hezká a ani to nebyla ta femme fatale, kvůli které by padli všichni do kolen, a k tomu ještě byla protivná. Na svých cestách určitě viděl lepší ;).

#7 Ridley #8 VampKošilka
21.1.2016 | 17:57:20
Ridley

#4 VampKošilka: chudák Emma :D

#6 Nivie: práve preto hovorím, že je to kus odveci postava :D ale zasa na druhej strane, možno sa presne H00čiQovi páčilo to, aká bola protivná a že nechala svojho „stroskotaného“ muža a šla si za „snom“ :D

#8 VampKošilka
21.1.2016 | 19:50:21
VampKošilka

#7 Ridley: Podle mě je Emma šťastná ženská. Chudák je teď, když je bez něj. :-) Tak každého názor.

#6 Nivie: Já bych spíš řekla, že se mu líbil ten její dobrodružný duch, navíc v něm v podstatě viděla spásu, která jí vyvede z té mizerné životní situace, takže mu trochu zvedla ego. Ale že v tom nechala plavat syna, to je ukázka obrovského sobectví. Jinak, pokud by jí měl rád třeba i pro ty negativní věci, tak to moc neřeší, pač tam byly mnohem bezpáteřnější ženský. A určitě minimálně jedna by vedle něj nevypadala jako jeho matka. ;-)

Ovšem vysvětlení jako takové je prosté. Tvůrci si nalinkovali příběh nanečisto a holt casting vybral, co vybral. Vybrali sice herečku, která vypadá jako manželka a matka, ale nevypadá jako typ ženské, o kterou by Hook zavadil. Ale znám hodně lidí, který vzhled na první místo vůbec neřadí, ovšem tady to není ani moc o tom, že by měla dobrý charaktér. Ovšem, co my víme o tom, jak se prezentovala Hookovi? Vzhledem k tomu, že v něm podle mě viděla lístek do ráje, než nějakou lásku.

#9 Ridley #10 Nivie
21.1.2016 | 21:17:14
Ridley

#8 VampKošilka: neviem, či by som na Emminom mieste bola „šťastná ženská“ keby mi niekto povedal také veci, ako jej H00čiQ, hold.. každý má svoj názor :D

#10 Nivie
22.1.2016 | 0:11:56
Nivie

#9 Ridley: Hook není kdovíjak akční a objevná postava, nedostává ani moc zajímavé příběhy (pokaždé to vypadá, že mu něco vymyslí, aby se neřeklo). Jeho přínos pro tým je, že vždycky ví přesně, co má Emmě říct. On je jeden z mála, na koho Emma dá, dokáže ji přesvědčit a řekne jí to, co ona potřebuje slyšet. Ať už to je hezké nebo ne. Např. v posledním díle snad až po rozhovoru s ním si uvědomila, že musí na prvním místě zachránit rodinu (kterou jikdy neměla). Do té doby tak nějak chtěla zachránit jen své vlastní štěstí. A druhá jeho silná stránka je, že on vždycky za Emmou viděl milovanou osobu a spasitelku v jednom. Ostatní ji vnímají jako dceru, matku, šerifku,… nebo jako spasitelku. On jako jeden z mála v ní vidí oboje (a je fanouškem každé její části). Tak asi proto tam byl.

#8 VampKošilka: Asi jsi na to kápla. Já nad tím vždycky dumala a on to bude starý dobrý oidipovský komplex :D. Možná se mu líbilo, že vypadá jako jeho matka – doslova. Ta podoba je až zarážející :).

#11 merit
22.1.2016 | 13:48:01
merit

#10 Nivie: Pekne povedané, ďakujem :).

Súhlasím s názormi vyššie, Milah vo mne sympatie rozhodne nebudila. Dokázala by som ešte pochopiť, že jej dobrodružná povaha s Rumplom trpela a snažila sa nájsť únik, ale opustenie dieťaťa je už priveľa. Ale nemyslím si, že to bola postava „od veci“. Slúžila na demonštrovanie Rumplovho charakteru a prepojenie s Hookom ( zároveň aj ako motív dlhoročnej nenávisti ). No je fakt, že osudovosti lásky medzi Milah a Hookom sa mi verilo ťažko ( ale za to možno môže minimum priestoru, čo spolu mali ).

Snažím sa veľmi, ale na Gastona si neviem spomenúť :).

Čo sa Dorotky týka, tak je mi to trošku jedno. Keď mne v tých amerických rozprávkach niečo chýba a neviem čo. Ale nezdá sa vám, že dospelá Dorotka má Zelenine oči ? :D

#12 Packa
22.1.2016 | 14:21:53
Packa

Milah mi rozhodně nechyběla, její návrat je mi silně šumák. Pokud tam bude na jednu epizodu.

#11 merit: Já jsem to říkala, že Dorotka beztak bude Zelenina dcera…

redaktor
22.1.2016 | 14:46:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.