Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Once Upon a Time je u konce

Once Upon a Time je u konce

Once Upon a Time je u konce

Nadešel čas se rozloučit. Dnes brzy ráno vyšla úplně poslední epizoda seriálu Once Upon a Time. Své názory na ni pište do komentářů tohoto článku a buďte ohleduplní k těm, co čekají na české titulky. Dopadl příběh podle vašich představ?

14 0
19.5.2018

Svůj názor samozřejmě můžete vyjádřit i v hodnocení samotné epizody.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

jasonpileek

Krásný a epický konec. Ač tam bylo v závěrečné scéně plno nelogický věcí, tak jsem 1000% spokojen a je čas se rozloučit. Díky moc za stránky a titulky, je mi jasné kolik času a energie to stálo a všichni jste odvedli skvělou práci. Díky moc :-*

19.5.2018 | 10:19:53
Pandora Rosalez

Podívala jsem se i bez titulků, prostě jsem nemohla odolat a jsem nadšená! Na to, že se mi sedmička občas moc nezamlouvala, tak za tenhle díl jsem hrozně ráda, bylo to naprosto úžasné zakončení seriálu! Jasný, některý věci (který se otevřeli už dávno) se třeba vůbec neřešili, ale co se dá dělat… ten konec se mi líbil, i když tam teď některý postavy budou mít kopii, co na tom… bylo to prostě krásné zakončení pohádky a tak to má být! A to co udělal Rumple, prostě top! I Regi, takový konec si zasloužila… Plus CS scénky, mám prostě dost, těším se až se podívám znovu s titulky! Díky. ♥

19.5.2018 | 10:58:43
Katheryn

bylo to super, já to skoro celý ořvala.. Once mi bude chybět.

19.5.2018 | 14:53:45
KaraSnowAllen

Je co vytknout, co s týče logiky, ale byl to krásný, epický konec, který měl možná přijít trochu dřív, nicméně jsem spokojená a mohou v míru dát OUaT sbohem. Takhle by to mělo být pořád u všech seriálů.

19.5.2018 | 15:14:50
gladiator992

Once FOREVER :D

19.5.2018 | 21:50:08
lenacia

Tak a je to… Konec… 7 let. 7 skvělých dlouhých let. Seriál o pohádkových postavách a jejich životech. Byly lepší díly, byly horší díly. Ještě dnes si však pamatuji na úplně první díl seriálu. Páni to už je dávno. To sem ještě studovala střední školu. Těžko se tomu věří, a jen těžko si uvědomuji, že už nebude žádná další série, žádné čekání na příští rok. Na každý další díl… Ano, ztrácelo to svou kvalitu, ano, některé věci nebyly vymyšlené moc dobře, ale seriál mi už teď chybí. A nejhorší je, že za něj není náhrada. Končí skvělý svět plný příběhů. Doufám, že autoři už připravují něco nového, něco skvělého, něco, s čím budu znovu žít dalších 7 let.

20.5.2018 | 1:42:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás