Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Once Upon a Time nominace v Primetime Emmy Award

Once Upon a Time nominace v Primetime Emmy Award

Once Upon a Time nominace v Primetime Emmy Award

A nominace není taková, na jaké jsme zvyklí. Nebyl nominován žádný herec, herečka, či pár, ale nominaci si OUaT vysloužilo za vynikající kostýmy.


0 0
11.7.2014

Once Upon a Time nominováno s Primetime Emmy Award za nádherné kostýmy


Gratulace patří návrháři kostýmů Eduardu Castrovi a jeho asistence Monique McRae.
Nominováni byli za jejich práci v epizodě S03E19 A Curious Thing.
V této epizodě se poprvé objevila Glinda ve své úchvatné stříbrné róbě. A také Zelena ve svém tmavém, černém obleku. A OUaT předvedlo ještě několik nových vzhledů, např: Krasoně a Sněhurku v kožešinovém zimním oblečení a Zlou královnu v zabijáckém koženém kompletu s kožešinou.

V této kategorii byly nominovány ještě 4 seriály, a to: Boardwalk Empire (HBO), Downton Abbey (PBS), Game of Thrones (HBO) a Mad Men (AMC).A když jsme u těch nominací, nezapomeňte pro Once Upon a Time hlasovat v anketě Teen Choice Awards!

Diskuze /9

KevSpa

Snad si někdo nemyslel, že by takovýto seriál mohl konkurovat v hlavních kategoriích (o hereckých snad ani nemůže být řeč) skutečným seriálovým skvostům. :-) Tohle není žádná teen cena. :D

#2 TerkaAndy
webmaster
11.7.2014 | 14:18:29
TerkaAndy

#1 KevSpa: Já sii myslím, že pro seriál je skvělé se v téhle anketě vůbec nominovat, byť v této kategorii :) To, že se OUaT v nominaci v ceně Emmy neobjevil poprvé podle mě už něco dokazuje :) (jinak jestli to byla narážka na tu větu v anotaci, tak to jsem tam napsala schválně, protože jsme tu doposud zveřejnovali jenom nominace v TChA, PChA a podobných, kde jsou vždy stejné nominace – seriál, herec, herečka, pár.. (popřípadně záporák atd.) a ocenění tohoto typu se v nich nevyskytuje ;) )

webmaster
11.7.2014 | 14:26:19
KevSpa

Jo jo, to byla narážka na tu větu, mě to trochu rozesmálo, no. :D

webmaster
11.7.2014 | 14:36:39
TerkaAndy

Tebe to možná rozesmívá a já si myslím, že takový Robert Carlyle by se v kategorii herec klidně objevit mohl, roli Rampelníka zvládá naprosto bravurně a to rozhodně neni nějaká jednoduchá rolička

#5 Stelly #6 KevSpa
webmaster
12.7.2014 | 9:31:34
Stelly

#4 TerkaAndy: souhlas :)

12.7.2014 | 15:06:50
KevSpa

#4 TerkaAndy: To já ti neberu, Robert je skvělý, ale viděla jsi výkony všech nominovaných herců za hlavní roli? Nezlob se na mě, ale je to prostě jiná liga už jen proto, jaký typ postav v jakých seriálech hrají. Tenhle seriál zkrátka v takových kategoriích nemá šanci zabodovat, to je čistý fakt. :-)

#7 TerkaAndy
webmaster
12.7.2014 | 16:33:14
TerkaAndy

#6 KevSpa: Jasně, ale u ocenění herce nejde o to „v jakém seriálu“ – a Robert OUaT dost přidává na úrovni, na to že je to (v porovnání s opravdu kvalitními seriály, např. těmi, které se v Emmy objevují) role jen v tomhle seriálu, tak jí zvládá bravurně a za herecký výkony v OUaT by klidně být nominován mohl – vždyť u nominací herců/hereček by mělo být každému úplně jedno, jestli ten seriál je vynikající nebo je to totální srač*a :)

Ale jinak já jsem spokojená, že se tam OUaT nominovalo alespoň v tomhle, pro takovýhle seriál, s tolika vynikajícími konkurenty, je i to obrovský úspěch :)

#8 komcus #9 KevSpa
webmaster
13.7.2014 | 11:20:29
komcus

#7 TerkaAndy: Např. s porovnáním s Agentama SHIELDU, kteří mají jen jednu nominaci.

webmaster
13.7.2014 | 16:19:35
KevSpa

#7 TerkaAndy: Nominován by být mohl, ale před ním stojí v řadě tak deset dalších adeptů, kteří se do nominací nedostali a prostě podávají ještě lepší výkony. Stačí se na ně podívat v akci a pochopíš. :-)

webmaster
14.7.2014 | 12:33:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy