Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 3x10 The New Neverland

Rekapitulace epizody 3x10 The New Neverland

Rekapitulace epizody 3x10 The New Neverland

V této napínavé epizodě, nesoucí název The New Neverland se stane mnoho překvapivých věcí, včetně toho, že další obyvatel Storybrooku přijde o svůj stín.


0 0
20.12.2013

Tolik polibků

Na začátku epizody se Ariel po připlutí do Storybooku setkává v princem Ericem. Všichni jsou pořádně přivítáni, včetně Henryho – tedy spíše Petra Pana v Henryho těle.

Na setkání Belle s Goldem všichni čekali už dlouho a jejich setkání nikoho nezklamalo – bylo opravdu romantické. Gold se potom ujistí, že Pandořinu skříňku s Petrem Panem neotevře nikdo jiný, než on. Všichni se potom přesouvají oslavovat do Babiččina bistra, kde se ne příliš šťastně setká Zvoněnka s Modrou vílou.

Emma má z Henryho zvláštní pocity, nejdříve téměř nepozná svou pohádkovou knihu a poté si vyžádá přespání u Reginy. Zato Neal by chtěl zůstat u Emmy a pozve jí na druhý den na oběd.

Kletba je zpátky

Další den dává Gold Davidovi elixír na vyléčení jeho rány. Takže je David konečně vyléčený. Snow potká Neala, jak sám čeká v bistru, a tak se David vypraví za Emmou. Emma je znepokojená Henryho chováním, ale David ji přesvědčí, že si musí užívat života.

U Reginy se mezitím Pan v Henryho těle na její hrobku, ale Regina ho tam nechce vzít. Když Regina odejde, Pan povolá svůj stín, který bere stíny dalším obyvatelům Storybrooku. Jednou z nich je bohužel i Modrá víla.

Emmu záležitost s Henrym opravdu trápí, a tak poprosí Golda, aby pustil Pana z Pandořiny skříňky u hranice Storybrooku. Naštěstí se Henrymu podaří všechny přesvědčit, že je to skutečně on. Tak jsou rychle k Reginině kryptě, ve které leží Regina na zemi a po Panovi tam zůstala pořádná spoušť.

Naštěstí se Goldovi podaří Regininu hrobku otevřít a probudí ji. Ale Pan už tam není a Regina zjišťuje, že ukradl kletbu, kterou kdysi ona využila k vytvoření Storybrooku. A teď už jí Emma nemůže prolomit. Pak jsme svědky toho, jak Pan prozrazuje Felixovi svůj plán – udělat ze Storybrooku novou Zemi Nezemi.

Zpátky do minulosti

Flashbacky v této epizodě jsou zaměřeny na Snow a prince Krasoně. Tráví spolu líbánky v v Letním sídle jejích rodičů. Ale Sněhurka nemá zrovna po-svatební náladu a vydává se za Medúzou. Chce jí useknout hlavu a poslat jí Regině.

Jenže s Medúzou to není tak jednoduché a místo toho, aby proměnila v kámen Reginu, podívá se jí do očí princ Krasoň. Naštěstí se Sněhurce podaří Medúzu přelstít, ta se sama promění v kámen a Krasoň je zachráněn.

Snow se smíří s tím, že Reginu opět nepřelstí a rozhodne se, že je čas, založit s Krasoněm rodinu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.