Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 3x12 New York City Serenade

Rekapitulace epizody 3x12 New York City Serenade

Rekapitulace epizody 3x12 New York City Serenade

V zítřejších ranních hodinách vyjde další epizoda. Pokud si předtím chcete připomenout, co se odehrálo v díle S03E12 New York City Serenade, přečtěte si rekapitulaci.


0 0
16.3.2014

A máme tu žádost o ruku

Na začátku epizody se setkáváme s Reginou, Sněhurkou, Krasoněm a zbytkem party v Pohádkové říši. Potkávají Auroru a Phillipa. Aurora jim tvrdí, že Reginin zámek je v pořádku, ale poté si s Phillipem špitají něco, co ostatní nemají vědět.
(A zjistíme někdy jak to, že je Phillip naživu? Nebo to bude navždy záhadou?)

Po přesunu do New Yorku zjišťujeme, že Emma randí s Walshem, nenápadným a tichým majitelem obchodu s nábytkem. Ten ji na večeři překvapí a požádá ji o ruku. Překvapí ji i Hook, který se opět objeví a tentokrát jí nedává pusu, ale papírek s adresou, kam se musí podívat.Regina se konečně setkává s Robinem Hoodem

Emma nakonec neochotně jede navštívit adresu, kterou jí Hook dal. A ocitá se v Nealově kvartýru, kde kromě lapače snů najde i starý Henryho foťák, kde je mnoho fotek ze Storybrooku. Emmu návštěva bytu opravdu vyvede z míry.

Emma na Hooka v parku použije pouta a nechá ho zatknout za obtěžování. Nechá si vše projít hlavou a když Hooka z vězení pustí, rozhodne se, že vypije elixír, který jí nabízí. Elixír, který má zajistit, že se jí vrátí paměť.
(Objevilo se snad někdy v seriálu něco, co by elixír nespravil?)

V Pohádkové říši Sněhurka přistihne Reginu, jak pohřbívá své srdce a přesvědčí ji, že to nemá dělat. Pak jsou ty dvě napadeny něčím, co bychom nazvali létající opicí. Nezachrání je nikdo jiný, než Robin Hood se svou skupinou. A jak to tak vypadá, Regině není úplně lhostejný.Záchranná výprava

Hook je u Emmy a vymýšlejí, jak to udělat dále. Pak se objeví Walsh, na kterém Emmě zaléží, a tak si s ním jde promluvit. Vysvětlí mu, že musí odjet a tak dále a tak dále. Nic zajímavého až na to, že se najednou Walsh promění. V létající opici! Emmě se nakonec podaří ho srazit trubkou ze střechy a opice zmizí.

Konečně jedou Hook, Emma i Henry do Storybrooku, kde chce Emma nejdřív navštívit své rodiče. Najde Snow i Davida, kteří mají vymazanou paměť a netuší, co se odehrálo za poslední rok. Jediné z čeho usoudili, že šlo o takovou dobu je to, že je Sněhurka těhotná.

V Pohádkové říši mezitím dorazí parta až k Reginině zámku, jenže je kolem něj obehnáno ochranné kouzlo. Zanedlouho poté se dozvídáme, kdo zámek obsadil – Čarodějnice ze Západu! Ta děkuje své letající opici, že jí sehnal(a) krev Reginy a přidává jí do nějakého lektvaru.Největší záhady epizody:

1.: Čarodějnici ze Západu jsme všichni rádi viděli a jsme zvědaví, jestli bude pro naše hrdiny tvrdší oříšek, než Petr Pan. Ale jaká je její minulost? Jak se dostala do Pohádkové říše? K čemu potřebovala Reginy krev? Oživila ona Phillipa?
Její příchod vyvolal opravdu hodně otázek a na odpovědi si musíme počkat.

2.: Takže Zlá čarodějnice přenesla do Storybrooku všechny? I Neala?

3.: Bylo hezké sledovat, jak se zase všichni sešli. Ale Gold tam chyběl. Přežije nebo odešel nadobro?

Diskuze /3

jh666

Gold přežil. Viz fotky z natáčení.

#2 Stelly #3 TerkaAndy
16.3.2014 | 11:13:09
Stelly

#1 jh666: přesně :D

16.3.2014 | 11:33:04
TerkaAndy

#1 jh666: Tak ono se to dá odtušit i z oficiálního plakátu (v záhlaví), to byla jen taková otázka do větru, aby se mohlo polemizovat kde je mu konec a při jaké příležitosti se vrátí a tak dále a tak dále :)

webmaster
16.3.2014 | 16:21:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.