Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 3x14 The Tower

Rekapitulace epizody 3x14 The Tower

Rekapitulace epizody 3x14 The Tower

Včera vyšla další epizoda, která nese název S03E14 The Tower. Podrobnou rekapitulaci epizody si můžete přečíst v článku.


0 0
25.3.2014Hebký jako dětská prdelka? Spíš jako Rampelníkova tvář

Ve Storybrooku: Na začátku naší epizody se naši hrdinové znaží vypátrat Zlou čarodějnici. Ta „navšítivila“ Rampelníka v jeho kleci, kde si krátí čas předením na kolovratu. Jak se po chvíli dozvídáme, má nad ním plnou moc, jelikož nějakým způsobem přišla k jeho dýce.

Dýka jí ale poslouží i k něčemu jinému – Rampelníka oholí (už bylo načase). Mezitím mu vypráví, jak byl její otec posedlý holením a celkově pěkným zevnějškem. No, co k tomu dodat, ta ženská se chová jak blázen.

Při holení ho řízne a jeho krev následně použije k tomu, aby otevřela sejf v jeho krámku. Ze sejfu si vezme kořen, který člověka zbavuje strachu. Na návštěvě u Mary Margaret a Davida ho rozdrolí do Davidova čaje.David se utká sám se sebou

David se pak vrací do lesa, aby ostatním pomohl s nalezením Čarodějnice. Mezi stromy něco zahlédne a je přesvědčen, že je to ona. David se snaží protivníka přemoci, ale když mu koukne do tváře, zjišťuje, že pod kápí je on sám.

Zdá se, že nemá žádnou šanci. Obzvlášť, když mu protivník přesekne meč. Ale pak David zahlédne, že se blíží Emmino žluté auto, a tak dostane odvahu, přizná svůj strach a opět bodne nepřítele – jeho dvojče i meč mizí. Regina ovšem Davidovi řekne, že meč je symbol odvahy, která se v něm nahromadila. Takže ho má Zelena, což rozhodně není dobré.

Emma a Hook dovedou Davida a Reginu ke statku, který našli. Zámek na vchodu do sklepa byl otevřen, a tak se do něj jdou podívat. Tak nachází kolovrat, a tak zjišťují, že Rampelník je naživu.Kolik peněz asi utrácí Locika za šampón?

V Pohádkové řiši: Ve flashbacku, má David noční můru, a vzápětí se dozví, že je Sněhurka těhotná. A i když je to dobrá zpráva, Davida děsí představa, že by mohl svého druhého potomka zklamat jako Emmu. Tak mu Robin Hood řekne o kořenu, který eliminuje strach.

David zamíří do strašidelných lesů a chystá se sebrat kořen, když uslyší volat někoho o pomoc. Jako pravý gentleman vyšplhá po ženských vlasech do vysoké věže, a zjišťujeme, že je to Locika, kterou do věže zavřela čarodějnice. Když však čarodějnice přijde, vypadá stejně jako Locika. Je to něco na způsob filmu Past na rodiče, ale ne tak roztomilé.

David povzbuzuje Lociku, aby se přestala cítit provinile kvůli bratrově smrti, a tak uřízne své dlouhé vlasy a zabije své zlé dvojče. Navíc ušetří peníze za mytí vlasů. Locika se opět shledá se svými rodiči a David oznámí Sněhurce, že je připraven na druhé dítě. Jen doufejme, že to není potomek Satana nebo tak něco.Největší záhady epizody:

  • Kde je právě teď Rample? Opravdu se zbláznil? A jak získala jeho dýku?
  • Je stále více jasné, že Zelena chce Sněhurčino dítě. Co s ním má v úmyslu udělat?
  • A zjistíme už konečně, kdo je Zelenin otec?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E03: The Garden of Forking Paths

cz85%
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy