Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 3x17 The Jolly Roger

Rekapitulace epizody 3x17 The Jolly Roger

Rekapitulace epizody 3x17 The Jolly Roger

Máme pro vás, tentokrát později, tradiční rekapitulaci, tentokrát epizody S03E17 The Jolly Roger, která nám prozradila něco z Hookova minulého roku v pohádkové zemi.


0 0
23.4.2014Kde je sakra Eric?

Ve Storybrooku: Na začátku epizody se dozvídáme, že složit dětskou postýlku je težké (obzvlášť, když nemáte Gepetta). Regina oznámí Emmě a jejím rodičům, že vytvořila kouzlo kolem domu, které ochrání Sněhurku a její dítě před Zelenou, ale Emma žádá Reginu, aby ji pomohla zlepšit její magické schpnosti. Regina neochotně souhlasí a chce se ujistit, zda-li je Emma připravena.

Emma řekne rodičům, že Henry se s nimi nebaví tak jako s Hookem, se kterým se učí o důležitých věcech v životě. Později, Sněhurka a David přijdou do bistra s Ariel, která se právě koupala na břehu, a hledají jejího prince, Erika. Je zřejmé, že Hook o něm něco ví, ale neřekl jí to.Jako most přes klidnou řeku

Regina a Emma se setkají v hrobce na Emminu lekci, ale Regina cití, že do toho Emma nedává sdrce. Pošle Emmu na vratký most, který se pod ní rychle rozpadá (což jen dokazuje, že infrastruktura Storybrooku není v dobrém stavu). Emma naštěstí včas použije své schopnosti a vyhne se plavby v řece. Tomuhle se říká efektivní vyučovací metoda.

Zatímco jsou David a Sněhurka zaneprázdněni půjčením auta Henrymu (chudinka schránka!), Hook a Ariel najdou v Goldově obchodě Erikův plášť. Belle na něj použije lokalizační kouzlo, a plášť je zavede k vodě a mizí pod hladinou. Ariel usoudí, že Erik je mrtvý. Děkuje Hookovu za pomoc – dokud Hook nepřijde se skutečností, že může za Erikovu smrt. Zde přichází facka.

Ariel donutí Hooka přísahat na Emmyno jméno, že je stále schopen lásky, a když to udělá, Ariel se změní na prohnanou Zelenu. Informuje Hooka, že má políbit Emmu a okrást ji tak o její magii, nebo zabije všechny, koho má Emma ráda. To dává nový význam slov ,,polibek smrti", ne? Hook později vidí, jak Emma seslala kouzlo na zrcadlo, ve kterém vidíme, jak spolu v současnosti Ariel a Erik žijí šťastně. Vypadá to, že Hook má před sebou těžké rozhodnutí.Vše pro milovanou loď

V pohádkové řiši: Ve flashbacku, v minulém roce, jsou Hook a Smee zpět ve svém pirátském oboru, dokud Hooka nenapadne Ariel s nožem. Obviňuje ho z únosu Erika, ale Hook si uvědomuje, že to udělal Černovous, který nejen že drží Erika, ale je tím, kdo ukradl jeho Jollyho Rogera. Hook je odhodlán dostat svou loď zpátky, a záchranu Erika bere jen jako vedlejší dobrý skutek.

Společně Černovouse vysledují, a po epické bitvě dvou pirátů, je Černovous poražen a Hook se ho chystá zabít. Ariel se ho pokuší zastavit, protože Erik na lodí není, a může je k němu zavést. Hook se ale rozhodne zachovat svou pověst tvrdého piráta a pouští Černovouse po prkně. Na závěr dostane od Ariel facku. Dvě facky v jedné epizodě!Největší záhady epizody:

  • Proč nemůže Zelena zabít Emmu?
  • Na co Zelena potřebuje Sněhurčino dítě?
  • Políbí vážně Hook Emmu? A co se stane s její magií?

Diskuze /2

zoey

Cituji: (což jen dokazuje, že infrastruktura Storybrooku není v dobrém stavu)… Kdo tohle napsal? :D To bylo úžasné! Rekapitulace a jak pobavující vzpomínání na minulý díl. :) Děkuji. Asi se opakuju, ale mám fakt radost, že Belle vidíme v každém díle. :)

23.4.2014 | 20:17:35
kombinacnipaka

Vidíš to .. já si myslela že ten rozpadající most je v rukou Reginy a že se snaží tak dát Emmě lekci..a nee že náhodou přišla na rozpadající most a vzala tam Emmu

24.4.2014 | 10:28:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E03: The Garden of Forking Paths

cz85%
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy