Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 3x18 Bleeding Through

Rekapitulace epizody 3x18 Bleeding Through

Rekapitulace epizody 3x18 Bleeding Through

Máme pro vás tradiční rekapitulaci, dnes minulé epizody S03E18 Bleeding Through, která nám odhalila nejen Zelenina otce.


0 0
29.4.2014Mladá Cora a její problémy s muži

V pohádkové řiši: V nejšpinavější, nejtmavější hospodě v Začarovaném lese, vidíme tvrdě pracující mladou Coru. Když spadne do klína (a to doslova) mladému muži, je jasné, že láska (nebo touha) je ve vzduchu. Cora vidí královský erb a muž tvrdí, že je princ Johnathan – jak jsme později zjistili, je to jen zahradník. Ti dva spolu byli jednu noc, během níž vznikla Zelena. Bylo asi docela deprimující, když jsme zjistili, že Zelenin otec je nikdo. Když Cora za dva měsíce na Johnathana narazí, přizná se jí, a Cora na něj volá stráže. Napadené Coře přijde na pomoc mladý princ Leopold, Johnathan je již pryč.

Cora a Leopold se začnou zbližovat a on si tak nevšímá Evy, která je jeho velkou novinkou, neboť jí je zaslíben už od narození. Chvíli před Cořinou a Leopoldovou svatbou, zaslechne Eva rozhovor mezi Corou a Johnathanem, a řekne Leopoldovi, že Cora čeká něčí dítě. To zajistí Cořin pád (a opuštění Zeleny) a Evin vzestup ke trůnu.

Ve Storybrooku: Regina a spol. provedou seanci, aby se zeptali Cory, proč opustila Zelenu. Portál se otevře a Cořin duch uniká ven. Poté, co Cořin duch na chvíli zmocní Sněhurky, odhalují vše, co se stalo v minulosti – což opravdu mění vše, co jsme si to teď mysleli. Regina a Sněhurka se tak v této epizodě museli spojit, aby zjistili, co dělali jejich matky, když byli mladší.Regina + Robin Hood = Navěky

Epizoda začala u Reginy, která na svém prahu objevila koš se zelenými jablky – zřejmý dárek od prohnané čarodějnice. Po další sestreské nebatě Zelena ohalila, že přišla, aby udržela Reginu doma, zatímco Rampelník ukradne její srdce.

Mezitím v lese, se Robin a jeho družína snaží ubránit Regino srdce, když se na scéně objeví Roland. Rample dal Robinovi ultimátum: buď mu dá Reginino srdce nebo Roland zemře. Robin si samozřejmě zvolil záchranu svého syna, a Regina to překvapivě pochopila s větou: ,,Nic nestojí za ztrátu dítěte.''

Na konci epizody navštíví Regina v lese Robina, který se velmi omlouvá za událost dřívě v epizodě – ale je jasné, že ti dva jsou si blíž, než kdy jindy, protože zde přichází vášnivý polibek. Konečně!Zeleniny plány odhaleny

Byli jsme zasvěceni do Zeleniných plánů – použít Reginino sdrce, Davidovu odvahu a Rampelníkův mozek pro návrat v čase, aby dosáhla všeho, co v životě chtěla – a naši hrdinové to zjistili, hlavně díky Belle. Když Regina přišla do Goldova obchodu, měla Belle poněkud obavy, zda-li jí pomoct, protože ji Regina držela zamčenou ve věži a trápila téměř 30 let, ale nakonec souhlasila, že jí pomůže.

Zelena nabízí Ramplovi, že se s ní může vráti v čase, aby mohl zachránit svého syna Baelfira. Zdálo se, že je vše dohodnuto, ale když se vášnivě líbali, on udělal chybu, když se pokusil natáhnout pro svou dýku.

Prohnaná čarodějnice odhalila, že potřebuje Sněhurčino dítě (a ostatní ingredience), aby se mohla vrátit zpět v čase a dostat život, po kterém touží. A co bude dělat, když se vrátí v čase? Sněhurka si myslí, že Zelena chce zabít její matku Evu – což by změnilo budoucnost, žádná Sněhurka, Emma, ani Henry, a s nějvětší pravděpodobností i žádná Regina. Máme rozhodně strach!Největší záhady epizody:

  • Uvidíme mezi Reginou a Robinem více vášnivých scén?
  • Co přesně bude Zelena dělat když/pokud se vrátí v čase?
  • Už víme, že chce Zelena Sněnurčino dítě, ale co přesně se ním stane?

Diskuze /9

zoey

Ale teď vážně. Už by někdo měl poděkovat Belle!

#8 Stelly
29.4.2014 | 21:33:55
Nina317

Neviem preco ale ja uplne fandim Zelene :D mohla by sa stat regularnou postavou a prosim uz ziadne sceny s Reginou a Robinom :D vobec sa k sebe nehodia :D hlavna vec ze tam vypravaju o pravej laske a ked ho pobozkala pamat sa mu nevratila :D

29.4.2014 | 22:01:52
TerkaAndy

Regina s Robinem že se k sobě nehoděj? To jako vážně? Koukáme na stejnej seriál? :D

#8 Stelly
webmaster
29.4.2014 | 22:04:00
lilith23

Zrejme pôjde o iný seriál:D Pre mňa jeden z najlepších párov v OUAT skvely vyber postav, zla kralovna a Robin Hood ? nespojitelné a predsa to funguje. A z Belle spravili také dievča pre všetko, treba niečo – mrkni sa v obchode :) Dúfam že sa Rumpel čim skôr zbaví Zeleninej nadvlády.

29.4.2014 | 22:13:22
lilith23

A k mladej Core, neskutočne mi vadila Rosina umelá tvár, nedalo sa na to pozerať.

#6 Em
29.4.2014 | 22:15:27
Em

#5 lilith23: Přesně, vypadala příšerně. Měli raději obsadit mladší herečku než jí takhle „vyžehlit“ obličej. Přeci jen už má 40…

#7 Liss93
29.4.2014 | 23:01:48
Liss93

#6 Em: Teď koukám na Law&Order a hraje tam a i když je to 4 roky staré, tak vypadá že už má po nějakém zákroku.

30.4.2014 | 0:15:35
Stelly

#1 zoey: souhlas… :D
#3 TerkaAndy: asi táák…vždyť je to nejžhavější pár…teď už ani taková chemie není mezi Emmou a Hookem…a to už je co říct…

30.4.2014 | 6:44:05
lilith23

Rose už má toho za sebou viacej, stačí si pozrieť staršie fotky a to ako vyzerá teraz, proste desný krok vedľa, každý sval natiahnutý a permanentný „duck face“ – ďakujem, nie. Ak sa náhodou Cora ešte vráti tak radšej s tvárou inej herečky prosím.

30.4.2014 | 12:59:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.