Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 4x03 Rocky Road

Rekapitulace epizody 4x03 Rocky Road

Rekapitulace epizody 4x03 Rocky Road

Další epizodu jste pravděpodobně již viděli, ale pokud si chcete ještě stručně zrekapitulovat tu minulou, tak jen do toho. :)


0 0
22.10.2014Prokletá zmrzlina

Na začátku epizody se Robin s rodinou vydali do cukrárny, kde dala sněhová královna Marion prokletou zmrzlinu. Ta se následně na první městské radě pod starostkou Sněhurkou zhroutila a začala zmrzat.

Ze strachu, že by mohli obyvatelé obvinit Elsu, ji měl Hook dostat na stanici šerifa, zatím co se Emma s Davidem vydali do Robinova tábora, kde Emma v Robinově stanu přistihla Willa Scarleta. Ten jí sice pláchnul, ale David mu útěk rychle překazil. Will Scarlet je zavedl do cukrárny, kde prý viděl podivné věci, a nalezli zamrzlou zadní místnost. Will využil šance a utekl jim. Regina a Henry začínají operaci Mangusta, jejíž cílem je najít autora pohádkové knihy.,,Emmo?'' ,,My se známe?''

Hook se rozhodl, že s Elsou půjdou hledat vyníka a za Goldovy pomoci vystopovali v lese sněhovou královnu. Královna je spatřila a rozhodla se, že zabije Hooka, aby obvinili Elsu a dala jí tak lekci.

Na poslední chvíli přišla Emma a sněhovou královnu zastavila. Jak se zdálo sněhová královna Emmu již znala.

Regina se snažila najít pro Marion lék, a když nezapůsobil Robinův polibek, neboť miluje Reginu, vyrve Regina Marion srdce, aby jí udržela na živu, než najde způsob, jak ji zachránit. Na konci epizody nabízí Gold sněhové královně pomoc, ta ji odmítá.
O zlaté váze

V minulosti, v Arendellu, se Elsa snažila zabránit Hansovi a jeho bratrům převzít její království. Společně s Kristoffem se vydala do tajné jeskyně, kde byla schována mocná zlatá váza, kterou chtěl Hans použít proti Else. Do jeskyně však těsně za nimi vpadl Hans se svými třemi bratry a Elsa byla nucena vyměnit vázu za Kristoffův život. Když Hans vázu otevřel, aby do ní zavřel Elsu, vypustil z ní sněhovou královnu, která ho proměnila v kus ledu. Ostatní bratří radši vzali rychle roha.

Zpátky v královském paláci pak Elsa zjistila, že sněhová královna je její teta, a ta jí slíbila, že společně Annu najdou.Největší záhady epizody:

Sněhová královna zná Emmu? Když Emma překazila sněhové královně její plán zabít Hooka, bylo jasné, že Emmu zná. Otázkou je: Odkud? Proč byly Emminy vzpomínky na ni smazány? A co s tím vším má společného Gold?

Jak se Elsa ocitla zavřená ve váze v Rampelníkově trezoru? Když jsme naposledy viděli vázu, měla ji u sebe sněhová královna. Zavřela tam Elsu snad ona? Nebo nelhala a Elsu tam zavřela Anna?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy