Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody 4x06 Family Business

Rekapitulace epizody 4x06 Family Business

Rekapitulace epizody 4x06 Family Business

Než vyjdou titulky k dnešní epizodě, připomeňme si události té minulé s názvem Family Business.


0 0
10.11.2014Belle a její tajemství

Emma odhalila ostatním, že Sněhová královna byla její pěstounka, a vydali se ji hledat. V lese našli prázdou zmrzlinářskou dodávku, kterou tam Sněhová královna nastražila, a ve které nechala Emminu složku, včetně svitku s tajemnými runami.

Mezitím, zašla Belle s Elsou do knihovnu, kde hledali nějaké informace o Sněhové královně. Belle se zdála být celou dobu nervózní, neboť Else lhala o tom, že Belle nezná. A Gold se v lese znovu setkal se Sněhovou královnou, která jeho nabídku opět odmítla a dokud si nenajde nějakou ,,páku'', nemá žádnou šanci.Kouzlo roztříštěného zraku

Jakmile se Gold vrátil do svého obchodu, čekala na něj již Belle, která požadovala, aby s ní šel ke Sněhové královně. Když odmítl, vytáhla Belle dýku, a rozkázala, aby s ní šel. U jeskyně královny pak Belle požádala Rampelníka, aby zůstal venku na hlídce, a šla dovnitř sama. Vevnitř sice nikdo nebyl, ale zrcadlo Sněhové královny ji začalo navádět ke zlu. Gold ji včas zachránil a přenesl zpátky do obchodu, kde se Belle Goldovi přiznala a omluvila za lhaní. A právě zde Gold promrhal svou velkou (a možná poslední) šanci, aby i on vyšel s pravdou ven. No… je to jeho boj…

A konci epizody, se Belle Else přiznala, že jí lhala, a upozornila ji, Emmu a Hooka na zrcadlo Sněhové královny očarované kouzlem roztříštěného zraku. A Elsa rozluštila runy na svitku, které říkají, že se má Emma stát sestrou Sněhové královny. A nejen to – Sněhová královna chce kouzlem svého zrcadla obrátit všechny obyvatele Storybrooku proti sobě a Emmou a Elsou si nahradit svoje dvě ztracené sestry. A Rampelík odhalil Sněhové královně svoji páku – čarodějův klobouk.
Jak Belle potkala Annu

V minulosti, vpadli do zámku sira Maurice obři a zabili Bellinu matku. Belle si z události nic nepamatovala, a proto se vydala na tajnou cestu do Aredellu, aby získala své vzpomínky zpět.

V Arendellu se Elsa znovushledala s Annou a Elsa jí představila jejich tetičku Ingrid. Anna jejich nové tetě ale nevěřila a vydala se za Pabbiem, aby jí pověděl,co ví. Cestou se k Anně přidala Belle. Belle od Pabbieho dostala zvláštní ,,kámen'', který ji, až se vrátí domu, oživí vzpomínky; a Anna se dozvěděla o její matce a jejích dvou tetách, které kdysi dávno zmizeli, a Pabbie o nich vymazal všem obyvatelů Arendellu paměť.

Na cestě zpátky přepadla Annu a Belle na skále bouře Sněhové královny; a Belle nakonec nezachytila ani kámen od Pabbieo, ani Annu. Sněhová královna Annu uvěznila a rozhodla se, že musí najít někoho jiného, neboť Anna je pro její plány až příliš nebezpečná. A Belle se zpátky v Začarovaném lese od svého otce dozvěděla, že její matka zemřele při její ochraně, a rozhodli se problém s obry řešit s Rampelníkem…Hodnocení epizody: 60%

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy