Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody Darkness On the Edge of Town

Rekapitulace epizody Darkness On the Edge of Town

Rekapitulace epizody Darkness On the Edge of Town

V první jarní epizodě si obyvatelé Storybrooku zvykají na klidný život. Do města však míří temné královny, které chystají cestu pro Goldův návrat.

Once Upon a Time se vrátilo sice už před měsícem, ale k rekapitulacím jsem se dostal bohužel až teď. K doplnění rekapitulací mě také inspiroval váš dotaz v diskuzi.


3 0
3.4.2015

Once Upon a Time 4×13 Darkness On the Edge of Town 


(Úvodní sekvence epizody Darkness On the Edge of Town; Foto: ABC)

Po zimní pauze se Once Upon a Time vrátilo s druhou polovinou série, která přinesla novou várku záporáků. Rampelník svolává Cruellu, Uršulu a Maleficent do Zakázané pevnosti, aby jim odhalil plán k získání jejich šťastných konců.(Dosáhne Rampelník svého cíle?; Foto: ABC)

Mezitím si obyvatelé Storybrooku zvykají na klid každodenního života. Až na Hooka snažící dostat víly ven z klobouku a Belle, která se vyrovnává se ztrátou Golda. Oba se pak spolu baví o tom, jak je Gold oklamal.

V New Yorku. Gold a Uršula se vydali za starou známou, Cruellou de Vil. Cruelle byl zrovna zabaven její majetek, tedy kromě jejího luxusního kožichu a auta. Gold přesvědčil Cruellu, aby se k němu přidala, a všichni tři se v Cruellině autě vydali do Storybrooku.

Ve Storybrooku. Emma náhodou objeví stránku šťastného konce Robina a Reginy. Belle, díky překladu kouzla oxfordským profesorem, našla způsob, jak dostat víly ven z klobouku. Když Regina provede úspěšně kouzlo, dostane se ven i tajemný démon, Černoboh.


(Démon Černoboh; Foto: ABC)

V minulosti. Rampelník využil trio čarodějek, aby získal temnou kletbu. Rampelník následně uprchl a temné královny ponechal Černobohovi. Díky spolupráci se temným královnám podařilo před Černobohem uprchnout.

Zpátky ve Storybrooku se Regina vyptává modré víly na autora. Ta poodhaluje, že autor a čaroděj jsou dvě rozdílné osoby. Autor se sice dávno ztratil, ale zanechal po sobě stopy v knihách. Když se ve městě objeví Černoboh, snaží se jej Emma a Regina společnými zastavit. Marně.


(Emma a Regina bojují proti Černobohovi; Foto: ABC)

Za hranicí města volá Uršula s Cruellou Regině. Tvdí, že chtějí začít znovu, a že ví, jak zastavit démona, který řádí po městě. Emma a Regina se rozhodnou nalákat nestvůru za hranici města v Emmině žlutém brouku.

Regina se na poslední chvíli přenese k městské hranici. Emma poté zabrzdí auto a démon letí k hranici, kde se vypařuje. Regina používá kouzelný svitek, který pouští Cruellu a Uršulu do města. Ty poté pouští do města i Golda, který jim vysvětluje, že Černoboh byl vypuštěn díky němu, aby šel po srdci s největším potenciálem pro temnotu, po Emmě.

Na závěr epizody se Sněhurka a Krasoň setkávají s temnými královnami. Sněhurka hrozí, že pokud někomu (obzvlášť Emmě) něco řeknou, osobně jim vyrve jejich srdce.

Přeloženo a upraveno z Nerdist

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy