Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rekapitulace epizody Unforgiven

Rekapitulace epizody Unforgiven

Rekapitulace epizody Unforgiven

V epizodě Unforgiven se Mary Margaret a David snaží udržet před Emmou své tajemství, Regina pokračuje v pátrání po autorovi a Gold plánuje vzkříšení Maleficent. A v minulosti hledají Sněhurka, Krasoň a temné královny způsob, jak zastavit Reginu.


3 0
6.4.2015

Once Upon a Time 4×14 Unforgiven


(Úvodní sekvence epizody Unforgiven; Foto: ABC)

Mary Maragaret má noční můru o temných královnách, které jí chtějí vzít malého Neala. Poté, co zjistí, že šlo pouze o sen, hledá Mary Margaret útěchu u Davida, se kterým sdílí názor, že by Cruella a Uršula měli co nejdřív odejít z města.(Mary Margaret tíží svědomí i ve spánku; Foto: ABC)

V minulosti se Sněhurka a Krasoň vrátili ze svých líbánek, když ve svém zámku nalezli spící poddané. Kouzlo uvrhla Maleficet, aby s Cruellou a Uršulou zastavili Reginu, která plánuje seslat mocnou temnou kletbu. K poražení Reginy musí hledat odpovědi u stromu moudrosti. Ten však může odpovědět pouze těm nejstatečnějším hrdinům.

Zpátky ve Storybrooku vyhodí Regina Cruellu a Uršulu ven z Babiččina bistra a ty se vydávají do Goldova obchodu. V Goldově obchodě hledá Cruella nějakou ozdobu na její auto. A zatímco se obě temné královny snaží rozpýlit Belle povídáním o jejím ex, Uršula, pomocí svého chapadla, ukradne ze zadní místnosto záhadnou krabičku, která má dle Golda spojitost se vzkříšením Maleficent.

Jakmile Cruella a Uršula opustí obchod, David s Emmou se pustí do jejich pronásledování. Když je zastaví, provede David prohlídku auta, kde najde v tajné přihrádce onu záhadnou krabičku. Poté, co zjistí, co se ukrývá uvnitř, nález zatají a poví Emmě, že je auto čisté.


(Sněhurka a Krasoň hledají odpověď u stromu moudrosti; Foto: ABC)

V minulosti. Sněhurka a Krasoň se spojili s temnými královnami, aby zjistili, jak zastavit Reginu. V noci se Sněhurce a Krasoňovi podařilo proklouznout temným královnám a došli ke stromu sami. Strom jim však odmítl odpovědět. Maleficent poté Sněhurce prozradila, že je to kvůli jejímu těhotenství s dítětem (Emma), která má velký potenciál pro zlo.

V noci Sněhurku navštívila Maleficent, aby ji přesvědčila ke spolupráci při zastavení kletby zlé královny kvůli jejich dětem, neboť i Maleficent čeká dítě. Sněhurka však Maleficent s klidným vědomím odmítla.

Storybrooku. Regina zjišťuje, že stránky o Pinocchiovi jsou v pohádkové knize jiné než ostatní. Marco přivede malého Pinocchia, aby mohla Regina zjistit, zdali si něco pamatuje ze svého života jako dospělý August. Když zjistí, že je jeho vyslýchání k ničemu, je Regina dost rozzuřená. Regina se později Marcovi omluví za její chování. Ten ji za to daruje Augustovi staré věci.


(Maleficent je zpátky; Foto: ABC)

Mezitím Mary Margaret a David hledají pod knihovnou Maleficentin popel, aby se jej mohli navždy zbavit vysypáním do jezera. Na neštěstí pro ně, je Gold, Cruella a Uršula našli a zastavili. Když pak Cruella použila krev Mary a Davida na popel, povstala Maleficent zpět k životu.

Královský pár si uvědomuje, že musí říct Emmě pravdu. Když ale slyší, jak s Emmou hovoří Hook o své minulosti z Uršulou, rozhodnou se ponechat tajemství tajemstvím.

Na závěr epizody se Regina setkává se Sněhurkou, která se ji přiznává, že kvůli nim ztratila Maleficent své dítě. A Gold je šokován, když vidí Belle a Willa, jak se spolu líbají v jeho obchodě.

Přeloženo a upraveno z Nerdist

Diskuze /1

kudry.cz

slovenské titulky již byli předělány do českých a jsou k dispozici zde: <cenzurováno – odkaz na problémový obsah>

14.4.2015 | 17:09:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.