Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rozhovor: Bude Elsa hlavním záporákem 4. série?

Rozhovor: Bude Elsa hlavním záporákem 4. série?

Rozhovor: Bude Elsa hlavním záporákem 4. série?

Po finále 3. série má každý mnoho otázek. Na několik z nich odpověděli producenti seriálu (Edward Kitsis a Adam Horowitz). Bude Elsa hlavním záporák 4. série? Uvidíme i další postavy z Ledového království? Bude Robin bojovat se svými city, které cítí k Regině a Marion?


0 0
14.5.2014

Finále třetí série Once Upon a Time se jmenovalo There's No Place Like Home (Všude dobře, doma nejlépe) a bylo převážně o hledání domova. A svůj domov našla nejen Emma.
Emma si uvědomila (poté co byla svědkem toho, jak se do sebe její rodiče zamilovali), že její a Henryho domov je ve Storybrooku. Ale když se s Hookem vraceli časovým portálem zpět do přítomnosti, prošli s nimi ještě dvě osoby. A právě tyto dvě osoby nejspíš v příští sérii znepříjemní nejednu situaci.

První z nich je Marion, láska Robina Hooda a matka malého Rolanda. Tu Emma při výpravě do minulosti zachránila před popravou. A právě Emma by si teď měla hlídat záda, protože Regina z toho není ani trochu nadšená. A co víc, vypadalo to, že se z ní opět stane Zlá královna.
A finální minuta nám odhalila dalšího příchozího – Elsu z Frozen (Ledové království). Mnoho fanoušků očekává, že to bude záporák 4. série.

Jak to tedy bude? TVGuide.com udělalo rozhovor s hlavními producenty seriálu. Odpovědi na zajímavé otázky si můžete přečíst níže – pokud jste připraveni na dávku spoilerů.Příchod Elsy všechny překvapil. V Ledovém království sice nehraje zlou postavu, ale umíme si představit, že uvěznění v kryptě jí mohlo dost naštvat. Co nám o ní můžete říci? A už je její role někým obsazená?
Adam Horowitz: Roli Elsy jsme ještě neobsadili. Ještě jsme ani nezačali s výběrem. A co se týče Elsy jako zlé postavy: na Ledovém království milujeme (kromě dalších tisíce věcí) právě to, že je Elsa nepochopená a nedoceněná.
Edward Kitsis: Ona nikdy zlá nebyla. Akorát si to o ní lidi mysleli. A s tím se nám bude skvěle pracovat.
AH: Všichni se do její postavy zamilovali během chvilky a my jí chceme vzdát čest. Až uvidíte, jak jsme její postavu pojali, pochopíte, že přesně to máme v plánu.

Uvidíme i Annu, Olafa a další postavy z Ledového království?
AH: Trochu by nás mrzelo, kdyby Elsa byla jediná, kdo se v seriálu objeví. Ale kdo by se teoreticky ještě mohl ukázat, vám nemůžeme říct.

Slyšeli jste jednu z fanouškovských teorií, že Malá mořská víla a Ledové království spolu souvisí? Že loď, na které zemřeli rodiče Elsy a Anny, je vrak z Malé mořské víly. Je možné, že to nějak podobně bude?
AH: O téhle teorii toho moc nevíme. Ale doufáme, že to, co pro Elsu chystáme bude velké překvapení.

Když teď Regina ztratila Robina Hooda, bude se snažit zničit Emmu?
EK: Tak na tuto otázku odpovídat nechceme, ať se s tím diváci vypořádají sami. Toto byla 66. epizoda a Regina se v průběhu seriálu hodně změnila. Takže jak se k tomu postaví? Reginy zlá stránka je její slabostí. Takže se těšíme na to, jak si s tímto zádrhelem poradí. Vrátí se zpět její „zlé já“? Nebo to ustojí a zůstane i nadále hodnou Reginou? A jak na to bude reagovat Emma? Taky se bude vinit stejně jako Snow, když zjistila, co provedla Danielovi?
Bude to složitější než jen návrat Zlé královny, která zabije Emmu – no, pokud se ovšem nevrátí Zlá královna a nezabije Emmu.

Setkáme se v příští sérii opět s Robinem Hoodem? A bude bojovat se svými city, které cítí k Regině a Marion?
EK: Určitě.
AH: Robinovi a Regině bychom se na začátku série chtěli věnovat.
EK: Trvalo to opravdu dlouho, než Regina konečně strhla své ochranné zdi. Stejně jako Emma.

Emma vypadá, že je šťastná – rozhodla se zůstat ve Storybrooku a dát šanci Hookovi. Ale štěstí v tomto seriále nikdy nemá dlouhé trvání. Máme čekat, že se to zase zvrtne?
EK: Pro mě a pro Adama by bylo jednodušší psát o tom, jak jdou Emma s Hookem na večeři a pak se doma rozhodovat, zda si pustí nejnovější díl Orphan Black nebo Game of Thrones. Ale doufáme, že se v příští sérii dočkáme nějakého dramatu.

Budete se více zabývat vztahem Hooka a Emmy? Konkrétněji tím, co znamená pro Emmu?
EK: Ano.
AH: Ve finále jsme byli svědky pouhého začátku. Může se to vyvinout mnoha způsoby. Mají na výběr mnoho cest a nikdo neví, kterou si vyberou. Rozhodně to ale nebude tak, že si objednají čínu a budou koukat na seriály na Netflixu. Ti dva se budou muset postavit čelem k několika problémům a jak se s různými výzvami vypořádají, bude překvapení.

Jak budou Snow a Krasoň zvládat výchovu malého Neala?
EK: Nejen pro ně bude výchova novorozeněte zajímavá – ani my jsme je v takové situaci ještě neviděli. Museli Emmu strčit do skříně do portálu a setkali se s ní až o 28 let později. A nezapomeňte – sdílejí jedno srdce. To taky budeme muset zjistit, co to pro ně znamená.

Je jen otázkou času, než se Belle dozví, že Rumple zabil Zelenu. Bude se to nějak v příští sérii řešit?
EK: Milovat Rumpla je složité. Zjevně má něco za lubem. Ale jeho láska k Belle a jeho sliby jsou opravdové. Rozhodně bude naštvaná až to zjistí – jen je otázkou kdy a jak. V téhle sérii se nám líbilo to, že Rumple konečně přerušil „koloběh špatných otců“ v jeho rodině a obětoval se. A také to, jak ho Neal přivedl zpátky k životu. Ale nijak jsme se nezaobírali jeho myšlenkami. Přece jenom ho Zelena držela v zajetí, takže bychom se v příští sérii chtěli více zaměřit na to, co se odehrává v jeho hlavě. Jaké to je, ztratit syna? Zemřít a pak se vrátit zpět? Oženit se? Zdánlivě prožít šťastný konec?

Když se teď zrušily seriály, kde hrál Josh Holloway a Elizabeth Mitchell, nemáte v plánu do Once Upon a Time přivést další hrdiny ze seriálu Ztraceni?
AH: Tyhle dva máme hrozně rádi.
EK: Do OUaT zatím krásně zapadli všichni ztroskotanci z ostrova. Ale abych byl upřímný, konečnou verzi finále jsme dodělali teprve před týdnem, takže jsme teď s Adamem trochu mimo.
AH: No, já budu úplně upřímný: konečnou verzi finále jsme dodali v pátek.
EK: O obsazení herců jsme ještě nepřemýšleli.
AH: Teď se snažíme znovu nabrat dech. Ale jasně že tyhle dva máme moc rádi.

Já hlasuju pro to, aby Mitchell hrála Elsu.
AH: Váš hlas je započítán.Tak co si myslíte vy? Kdo by měl hrál Elsu? A co říkáte na ostatní spoilery z rozhovoru?

Diskuze /62

Vee12

Neukamenujte mě, ale dal bych za Elsu Amandu Seifried ;) Elsa je mladá a to Amanda taky.. prostě by se mi k ní hodila :) 4. série se nemůžu dočkat! :3

13.5.2014 | 13:13:20
eM.13

Souhlasím, Amanda Seyfried by se na Elsu hodila, Elizabeth Mitchell je sice fajn herečka, ale na ztvárnění Elsy by byl potřeba někdo mladší…každopádně 4. série se už teď nemůžu dočkat a nevím jak to do září vydržím :D

14.5.2014 | 12:12:35
jh666

S Amandou taky souhlasím

14.5.2014 | 12:18:35
TerkaAndy

ono to asi záleží i na tom, jestli třeba teď nenatáčí nějaký film a měla by na seriál čas. Mně osobně ale teda E. Mitchell vůbec sympatická není, ve Ztracenejch mě celou dobu rozčilovala :D Nějak na ty blondýnky asi nejsem, v Lost Girl mi taky ze Zoie Palmer (Lauren) vstávaj chlupy na těle, jak je mi už od pohledu nesympatická :D

webmaster
14.5.2014 | 12:23:33
hrusek

Naprosty souhlas s Amandou..

14.5.2014 | 13:01:40
Nika

Mě by se tam Amanda taky líbila, ale na rok 2014 a 2015 má hodně filmů, pochybuju, že by měla čas a navíc nejsem si jistá, jestli by měli na její honorář, přece jen ona si asi bude účtovat trochu víc :) jinak ta Mitchel jestli tu obsadí jako Elsu tak si snad hodím mašli! Je hrozně stará a nesympatická! Elsu si představuju jako mladou dívku plnou energie a vášně ale i smutku z nepochopení a opravdu si myslím, že na tohle Mitchel nemá! jinak se dále nabízí: Indiana Evans – ta teď na práci nic nemá, ale nemyslím, že by dokázala stvárnit tu prudkou a silnou Elsu myslím, že by dokázala hrát jenom tu mladou, smutnou, zaláskovanou a nepochopenou Elsu. Podle mě nemá v sobě tu Elsinu sílu. Dále pak se nabízí: Emilia Clarke – bohužel moc práce s GoT – ale ta by jí stvárnila naprosto dokonale Gabriella Wilde – ta má čas – squotters už dotočila a Nekonečnou lásku taky a nic dalšího zatím nemá Britt Robertson- ta sice něco rozdělaného má, ale není ten program zas tak nabitej. Ta by mohla Elsu ztvárnit dost dobře :)

14.5.2014 | 13:49:08
Kim90

To zase bude jízda. Už se nemůžu dočkat. :)

14.5.2014 | 13:53:08
Erzebeth

Tak jsem konečně dokoukala poslední díl. Moc se mi líbil a perfektně nastartoval další sérii… ale na rovinu jsem neskutečně a doslovně nasraná, že se na konci objevila Elsa, nedávno vyšel animák Frozen, který je úžasný a já ho miluju právě proto, že Elsa tam není záporák v pravém slova smyslu a ještě k tomu je tam úžasně malovaná s promakaným kostýmkem a účesem a tvůrci OUaT mi jí chtějí takhle znechutit tím, že jí hodí do seriálu, kde je černá Locika?!?!?! NAŠTVALI MĚ!!!!!

A na rovinu říkám chudák Regina… Kdyby Emma nebyla blbá po mamince a poslouchala – pro jednou – chlapa, tak jsme mohli mít o uzel méně… Osobně si myslím, že to opravdu potřeba v seriálu nebylo… další kudla v zádech od Charming family, to se mi teda už hodně nezdá…

P.s. KONEČNĚ to Hookovi vyšlo, ukápla mi za něj šťastná slzička, fakt si to zasloužil pirát můj :) <3

#12 TerkaAndy
14.5.2014 | 14:40:06
jh666

Už mě s**e, jak všichni nadáváte, že Emma zachránila Marian, vy byste dokázali žít s tím, že někoho, komu můžete pomoct, necháte umřít, já teda ne

#13 Em
14.5.2014 | 14:50:24
Liss93

Josh by mohl namluvit Olafa (princů mám už plný kecky :D) a pro Elsu určitě vypátráme nějakou tu lásku, spousta chlapů je volných (Hopper, Whale, trpaslíci … :D)

#11 jh666
14.5.2014 | 15:10:08
jh666

Já myslel, že Whale je s Ruby#10 Liss93:

#19 Liss93
14.5.2014 | 15:18:19
TerkaAndy

#8 Erzebeth: Téměř doslova v tebou souhlasím ve všem!! :)

webmaster
14.5.2014 | 15:38:50
Em

#9 jh666: Mě taky. Emma má to její „zachránce“ jako druhé jméno, nemohla jí tam nechat. Nikdo normální by jí tam nenechal… Se*e mě, jak se všichni přiklání na stranu svých oblíbenců a vůbec neberou v potaz logiku nebo pořádně nesledujou seriál a pak se rozčilují.

14.5.2014 | 15:39:19
Nina317

Som zvedava ci Robin zisti ze Regina chcela dat zabit jeho zenu :D myslim ze velkej lasky bude potom koniec :D

#16 Patty01 #54 Kikullka
14.5.2014 | 15:56:05
Maleficent

Tak jsem dokoukala poslední díl a musim smeknout před tvůrci seriálu. :) Tenhle nabitej konec jakožto upoutávka na další sérii mě fakt dostal. Z Charming family bych už se asi po… , být Reginou, to jsou fakt aktivní blbci. :D Nicméně se těším, co z toho všeho bude. Jen jsem si myslela, že Ledová královna bude ta podle Andersena… to byla pěkná potvora… Elsu neznám.

#21 Erzebeth #59 kombinacnipaka
14.5.2014 | 16:05:21
Patty01

#14 Nina317: Dávám tomu tak půlku dílu, než to Robinovi na Reginu Mariana práskne :-D

14.5.2014 | 16:36:54
kotekatik

Tak to už je trochu moc,souhlasím s tím, že ji Emma chtěla zachránit, ale je mi strašně líto Reginy.. fakt ji to holky Charmingovi serou..:( Nemůžu se dočkat další série…

14.5.2014 | 17:29:52
kotekatik

A je fakt, že tam měli jako záporáka dát spíš tu Ledovou královnu od Andersena…

#21 Erzebeth
14.5.2014 | 17:30:51
Liss93

#11 jh666: Fakt? Já myslela, že měli jen jedno rande, tak jako se Snow.

#26 jh666
14.5.2014 | 17:51:34
Nivie

Amanda je fajn, ale taková měkká a hodná. Představovala bych si někoho chladnějšího jako je Tabrett Bethell (hrála nějakou ženskou v kožené bundě), Kristianna Loken (skvělý Terminátor T-X) nebo Rebecca Romijn (úžasná Mystique). A s tou Reginou – měli bychom jako diváci být rádi. Ten konec znamenal jediné – v příští sérii bude hodně Reginy (zvláště na počátku). A to je dobře. Vždyť může být zajímavý ten souboj dvou lvic ve městě, Hoodovo dilema, Reginin boj se sebou. Tolik nových možností a věřím, že svůj šťastný konec najde ;).

#21 Erzebeth
14.5.2014 | 18:25:54
Erzebeth

#15 Maleficent: Elsa je taková miloučká ale nepochopená dívčina z Disneovské nové pohádky, která dostala do vínku ledovou magii. Jestli máš rád/a animáky rozhodně doporučuji, já se u toho královsky bavím po každé co si to pustím… a ta písnička Let it go…<3 Love it.
#18 kotekatik: Souhlasím, osobně si myslím, že tam Elsa nemá co dělat… pokud tam tedy nepůjde jen po krku Ramplovi, že jí tam uvěznil… to bych se možná ani nedivila.

#20 Nivie: Aby to nebylo jak boj Snow vs Popelka (jestli to teda byla popelka, už nevím, v těch jejich princeznách se ztrácím :D)… v podstatě z Davida udělali blbce a z té jeho manželky strašnou puťku… nevím, no… z osobní zkušenosti to takhle moc nechodí :D

#22 Dark-ex #39 Maleficent
14.5.2014 | 18:51:48
Dark-ex

#21 Erzebeth: To nebyla popelka, ale princezna Abigail neboli Kathryn Nolan. Popelka zůstala v první sérii nedořešená.

14.5.2014 | 18:58:18
TheDarkHorse

Pro mě by byl největší fór, kdyby Elsu hrála Kristen Bell :D

#24 TerkaAndy
14.5.2014 | 19:03:35
TerkaAndy

#23 TheDarkHorse: P5ed chvílí jsem koukala s mamkou na Stuck in love a taky mě napadla :D

#42 Erzebeth
webmaster
14.5.2014 | 19:52:22
lilith23

Ja som Frozen nevidela, takže ma trocha mrzí že nevsadili na klasiku zo snehovej královnej, asi si to budem musieť pozrieť kým nám naservírujú 4. sériu aby som sa nestratila v deji. Možno sa nám OUAT postupne zmení na reklamu na nové filmy.

14.5.2014 | 19:52:50
jh666

Ale od tý doby se to neřešilo, protože Meghan Ory točila jiný seriál a ani Frankenstein tam letos moc nebyl (škoda, chci vědět něco víc o Land without color), tak jsem bral jako,že jsou spolu#19 Liss93:

14.5.2014 | 20:03:18
agoros

Prečo by tam nemohla byť Elsa ? tá je momentálne v povedomí viac ako „klasická“ snehová kráľovná. Tvorcovia si chcú udržať publikum a určite aj prilákať nových ľudí.. myslim podľa vyjadrení, že nebude tá hlavná záporáčka.. :) A teda ako sa aj vyjadrili, ľudia Elsu milujú tak snáď jej to výjde.. :D Vôbec mi nevadí, že mixujú príbehy jeden cez druhý.. držia sa základných línií ale ako mame moznost vidiet, tak tento serial nema vela spolocneho s klasickymi rozpravkami. :) No je to proste srana. Samo, ze najviac je Regina.. milujem tie jej ustipacne narazky a poznamky.. :D a preco nie je s Robinom ? no za ten cas porobila toho dost zleho, tak snad si nemysli, ze zrazu bude vsetko na paradu lebo by chcela.. :D

#42 Erzebeth
14.5.2014 | 20:30:11
mv1998

Jelikož je Elizabeth Mitchell moje nejoblíbenější herečka, tak jsem pro všemi deseti! :) Ale upřímně, na Elsu už je poněkud stará, takže bych pro ni hledal nějakou jinou roli. :D Co se týče Reginy, tak je mi ji strašně líto, ale Emmu chápu. Nevěděla o koho jde a i kdyby to věděla, stejně si myslím, že by ji tam prostě nemohla nechat umřít..

#42 Erzebeth
14.5.2014 | 21:08:08
merit

tak elsu nepoznám, mala by som si asi pozrieť frozen, ale andersenove rozpravky milujem, len mam pocit, že toto je niečo ako ariel kontra mala morska víla :) proste trošku iné, menej kruté ako andersen :) na 4 sezonu sa ale každopádne teším

14.5.2014 | 21:18:27
Skurut007

Ja bych bral jako záporáka Krysaře a hodil by se na něj zrovna Josh Holloway.

#33 Nivie #34 mv1998
14.5.2014 | 21:22:10
Stelly

„Let it go, Let it go.Can’t hold it back anymore.Let it go, Let it go.Turn my back and slam the door.“

moc se těším na Elsu Frozen sem sice neviděla ale i tak tu písničku miluju........takže i kdyby to byl záporák nebo ne…těším se a moc se těším na další sérii… :) :)

14.5.2014 | 21:34:56
Dark-ex

V první polovině záporačka Elsa v další beztak polovině beztak Cruela DeVill.

14.5.2014 | 21:39:41
Nivie

#30 Skurut007: Krysař je úžasná postava. Charismatická postava, za kterou jdou bezhlavě masy lidí – třeba i do záhuby. Mohli by si před sestavením scénáře přečíst Viktora Dyka. Skvělý návrh.

14.5.2014 | 21:41:18
mv1998

#30 Skurut007: nebyl už tam náhodou Krysař v podobě Petra Pana? Někdy ve fleshbacku myslím.. Ale je možné, že se pletu.. :)

#35 Skurut007 #36 Liss93
14.5.2014 | 22:23:56
Skurut007

#34 mv1998: no jo máš pravdu ted jsem si vzpomněl

14.5.2014 | 22:28:40
Liss93

#34 mv1998: Jo, bylo tam že flétnou lákal své nové ztracené chlapce, kteří neměli rodinu nebo ke svým rodičům neměli citově blízko. Tak se mu povedlo přilákat i Baee.

14.5.2014 | 22:32:15
DoreaBlack

To finále mě dostalo a doufám, že se Emma bude zodpovídat za své činy. Ale jsem zvědavá koho vyberou za Elsu, mám pocit že OUaT je pořád lepší a lepší :)

14.5.2014 | 22:59:44
DixiePixie

teda, úžasné finále. Kdyby už neměla být další série, tak bych chtěla, aby seriál skončil před tím, než Regina a Robin vstoupí do bistra. To bylo tak krásné – happy ending pro všechny! Jsem ráda, že bude další série, ale mrzí mě, že se to na konci zase tak pokazilo. Ne to s Elsou, ale to s Reginou a Robinem. Vážně jsem jim fandila a Reginu jsem už měla ráda a je mi jí líto. Tak uvidíme, co Emmě přichystá pěkného v další sérii. Těším se :D

14.5.2014 | 23:41:04
Maleficent

Hm, tak to by se mi tam fakt hodila spíš klasická Sněhová královna. Pokud si vzpomínám, tak tam byly ještě další tři podle ročních období, ale to nevím. Jen si myslím, že Andersen dělal drsný pohádky, tak by jakožto záporák byla lepší… kam se na ni hrabe Regina. :)#21 Erzebeth:

#40 Liss93
15.5.2014 | 9:37:33
Liss93

#39 Maleficent: A ještě drsnější jsou Francouzské pohádky od Perraulta, tam všichni končí buď mrtví nebo nějak psychicky narušení :D Třeba takový Modrovous, to by bylo pěkný drámo!

#43 Erzebeth
15.5.2014 | 14:04:08
Samuel-El

Elsa ako záporák by bola fajn :3 ja chcem konečne vidiet ako bude Emma čarovať :) ale tak ako Regina či Rampl, tak spontáne, nie nasilu. A všetci tu riešite ako záporaka Elsu, ale je tu jedna bytosť o ktorej sa len hovorí a nik ju nevidel. To by bol pre mne ten pravý zaporák. The Dark Fairy!!! A ona by mohla ukončiť Ouat (štvrtá seria by mohla byť posledná) a na záver finalna bitka.

15.5.2014 | 14:34:54
Erzebeth

#24 TerkaAndy: Bože, jenom tu ne… ta vypadá jako hrozná blbka… ty její xichty mě děsí… a na Elsu?! http://www.cakesuppliesdepot.com/…a-frozen.jpg Když si představím tenhle obličej udělat jí, tak se mi chce smát a brečet zároveň.
#27 agoros: Ano přesně proto mě tam Elsa sere… Tvůrci nejsou schopní vymyslet tak luxusní příběh, aby to lidi táhlo samo o sobě, raději znásilní momentální ikonu Disneyho pohádek. Pořádná zlá, ledová královna, jako jí známe z pohádek od Andersena by tam měla být…
#28 mv1998: Není trošku stará na roli Elsy? Sice s ní nesouhlasím, ale umím si tam představit třeba mlaďounkou Abigail Breslin, třeba tady je celá ona: http://oceanup.com/…nsual-39.png

#50 mv1998
15.5.2014 | 17:00:37
Erzebeth

#40 Liss93: Jo jo jo Modrovous je úžasnej… jako malá jsem dostala knížku pohádek, kde hned první byla Dívenka se zápalky, umrzla. Hned za tím byl Modrovous, kde hned na třetím obrázku k pohádce byly vidět chodidla visící ze stropu a z nich kapající krev… na podlaze pod tím krvavá kaluž která tekla přes otevřené dveře… Jsem z toho měla noční můry ještě týden!!! :D Takovou bych viděla ledovou královnu… :P

15.5.2014 | 17:03:27
Erzebeth

Jo a ještě jsem zapomněla dopsat, že mi knížka po těchto dvou pohádkách byla zabavena a dostala jsem jí asi až v 8mi :D

#46 Liss93
15.5.2014 | 17:03:55
Erzebeth

A další naprosto úžasná představitelka Elsy: Chloë Grace Moretz http://images8.alphacoders.com/462/462396.jpg

15.5.2014 | 17:09:07
Liss93

#44 Erzebeth: Já z Modrovouse měla noční můry ještě v 10-ti letech :D Ale nakonec to dopadlo dobře, zachránili ji její bratři a Modrovouse zabili. Ale třeba taková „francouzská“ Karkulka je sežrána a vysvobození se nekoná. A Šípková Růženka taky nemá úplně vřelé vztahy s tchýní :D

#49 Erzebeth
15.5.2014 | 17:25:08
Hospitalier

Tyhle „spoilery“ jsou dokonale zbytečná polemika, neprozradí naprosto nic nového, jen donekonečna opakují dávno známé…

15.5.2014 | 17:34:48
Devigne

Celkem by bylo super, kdyby byla Elsa schizofrenička. Chvíli uplně normální, že by do ní nikdo neřekl, co je zač a poté zase záporačka :D

15.5.2014 | 17:49:54
Erzebeth

#46 Liss93: Hahá, tak to vůbec nevím, nikdy jsem to celé nedočetla, bála jsem se :D Ale modrovouse s kudlou v břichu si taky vybavuju :D

15.5.2014 | 17:56:31
mv1998

#42 Erzebeth: Však píšu, že mi přijde na Elsu už stará.. Přeci jenom už ji je přes 40 a Elsa by měla mít něco kolem 20.. Ale jako jinou postavu si ji tam přeju více než kohokoli jiného. :)

15.5.2014 | 21:17:16
Ellenia

Mě by se jako Elsa strašně líbila Tracy Spiridakos. Mohla by být teď volná, když jí zrušili Revolution – http://media.winnipegfreepress.com/…754_high.jpg

15.5.2014 | 23:30:21
lolusa

Kristen Bell by chceli obsadiť do seriálu ako Annu myslím že aj kôli tomu že ju vo Frozen nadabovala no uvidíme možno to bude úplne inak

16.5.2014 | 7:10:04
lolusa

No konečne som si pozrela frozen a dúfam že z Elsy neurobia záporáčku. Ale vážne veď mi pokazia celú rozprávku. Keby to radšej pojali tak ako je to vo frozen bola by som rada. Elsa nepochopená ale nie zlá. Dajme tomu že by ju v SB brali ako zlú a chceli by ju zničiť ona by sa bránila a všetko by chcela uviesť na pravú mieru ale nikto by si ju nevypočul potom by sa tam nejakým zázrakom zjavila Anna (príchod by sa doriešil) dajme tomu aj s Christopherom a všetko by sa vyriešilo a polovica 4.série by bola za nami (ešte by jej mohli dohodiť aj nejakú lásku ale nejakého sexoša nech sa je na čo pozerať napr. taký Nick Zano :D ). A čo sa týka herečky fú tak to vôbec neviem kto by sa na to hodil resp. kto by to vedel zahrať no uvidíme snáď vyberú dobre. Už aby to bolo

16.5.2014 | 9:43:02
Kikullka

Samozřejmě, že to zjistí… Marian mu to řekne… Ale strašně bych si přála aby to dopadlo dobře pro Reginu… Aby byla s Robinem… spolu vypadají 100× líp… :)#14 Nina317:

16.5.2014 | 14:05:44
Nina Demi Jennifer

Mě by se v roli Elsy líbila buď Amanda a nebo Ashley Benson. Obě to jsou totiž skvělé herečky. :)

#58 TerkaAndy
redaktor
16.5.2014 | 14:30:08
EicuL113

jooo Britt Robertson nebo Hayden Panettiere jsou si docela i podobne tyto dve :-D

16.5.2014 | 15:37:38
EicuL113

nebo bych tam dala herecku z carie diaries AnnaSophia Robb

16.5.2014 | 15:48:49
TerkaAndy

#55 Nina Demi Jennifer: Jelikož PLL ještě nekončí, tak Ashley určitě nemá čas natáčet OUaT :)

webmaster
17.5.2014 | 13:02:26
kombinacnipaka

#15 Maleficent: já si myslim že povahově to bude Andersenovská mrcha … ale vzhledem ji strčili do milované Elsy .. :) abychom se ní trochu zžili :)

18.5.2014 | 18:25:18
Atenecka

Tak sem konečně dokoukala finále. Ta Emma je taková pipka, bafne náhodnou ženskou odsouzenou k smrti a veme jí do současnosti… Co kdyby nebyla poprava vykonána a ta neznámá ještě měla sehrát určitou roli? Třeba mohla utéct a pomoci Sněhurce, třeba by Sněhurka bez té pomoci umřela… Doopravdy ta Emma nemyslí… Když si vzpomenu na Kirka, jak musel nechat umřít svojí lásku v minulosti, aby nenarušil časovou linku… No prostě mě zas na*rala.

V místnosti kam Temný dává magické věci, kterých se bojí, bych raději ani nepřešlá z jedné nohy na druhou xD a ne otevirala skříně a dotýkala se / zkoumala věci. Doopravdy Emma se s Hookem hledali, až se našli!

Nicméně Robin musí vědět, že Zlá královna není jen přezdívka a má na svědomí nejméně celou vesnici (pokud vím, tak to měl být odstrašující příklad, aby nikdo Sněhurce nepomáhal a Regina určitě dohlédla aby to všichni v Začarovaném lese věděli. Teď je Regina (asi) jiná. Nicméně by to mohla Regina vyřešit tak, že Marion zabije a pak ostatní očaruje, aby si nepamatovali, že Marion přivedli (tak bych to řešila já :-D ).

Celkem mě štve, že Rampl zabil Zelenu (a ta neobživla), Zelena mohla být dobrá, přece jen mohla dostat svojí druhou (podle seriálu teprve 3tí) šanci bylo to takové odfláknuté.

Jako Elsu, nebo Ledovou královnu bych si představovala Rachel Skarsten (Tamsin z Lost girl) nebo Lauru Vandervoort (Kara ze Smallvillu, Elena z Bitten).

#61 Erzebeth
19.5.2014 | 8:57:49
Erzebeth

#60 Atenecka: Souhlasím s Tebou ohledně naivity Emmy,… i v druhém odstavci ohledně toho, že bych se ani nehla z místa s tebou souhlasím ALE na druhou stranu – pokud by se o nic nepokusili, mohli by tam zůstat do smrti – takže asi bych taky začala hledat :D

Osobně si myslím, že naši pohádkoví tvůrci Marianu nechají s Robinem pár dílů a následně to udělají, jako tomu bylo se Sněhurkou a Krasoněm, chvíli nás budou tahat za fusekli a pak je v nějakém naprosto uměle navozeném romantickém momentu dají dohromady. Ale nechme se překvapit… :-)

Co se týče Zeleny, tak jsem moc ráda, že se nevrátila, jelikož se vrátil Petr Pan a teď ještě tahle?! Když končil díl, jak jí zabil, v duchu jsem si říkala pane bože jestli se vrátí, s tímhle seriálem končím!!!! Herečka, co hrála Zelenu byla naprosto úžasná, ale ta role byla tak divně napsaná, že mi tam hrozně vadila kdykoli se kdekoli objevila… byla tak neskutečně zlá ale tak debilně naivní a bez domyšlených zadních vrátek, až to bodalo do očí. Nejhorší díl pro mě byl Wild wil west ve Storybrooku. Čekala jsem brutální souboj dvou čarodějek, zničenou minimálně knihovnu s hodinami po traileru, zmrzačené trpaslíky, nebo něco podobného a výsledek? Promáčknutá kapota od zadku Regi a rozbité sklo na hodinách, žádná modřina, žádný výprask…nuda

#62 komcus
20.5.2014 | 9:55:42
komcus

#61 Erzebeth: Pana se nevrátil, ale Zelena se vrátí!

webmaster
21.5.2014 | 20:48:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.