Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Rozhovor s Patrickem Fischlerem o autorovi a jeho minulosti s Cruellou

Rozhovor s Patrickem Fischlerem o autorovi a jeho minulosti s Cruellou

Rozhovor s Patrickem Fischlerem o autorovi a jeho minulosti s Cruellou

Patrick Fischler udělal rozhovor s The Hollywood Reporter o jeho roli v seriálu, o reakci fanoušků a která epizoda mu vyrazila dech.


4 0
15.4.2015

Přestože OUaT odhalilo dlouho diskutovaného autora (Patrick Fischler), je to pouze začátek. Ačkoliv Regina (Lana Parrilla) — a tým Operace Mongoose — byla odhodlaná najít autora pohádkové knihy v naději, že si zajistí šťastný konec za napravené padoušství, nebylo to tak snadné, jak doufala. Jak se ukázalo, autorem nebyl jediný člověk — bylo zde mnoho lidí, kteří udržovali přehled o příbězích, a tento autor byl jednoduše posledním, který toto místo zaujal. Znepokojivější ale je, že jakmile byl autor z knihy osvobozen — kde se nacházel kvůli změnám, které provedl v již zaznamenaných událostech — dal se ihned na útěk. 


(Autor byl za porušení pravidel uvězněn v pohádkové knize; Foto: ABC)

THR: Co můžete prozradit o autorově cestě?
Fischler: Teď se závodí o to, kdo se k němu dostane jako první. Cruella (Victoria Smurfit) a autor mají společnou historii. Její minulost bude prozkoumaná tuto neděli a je to moje oblíbená epizoda, v jaké jsem zatím v seriálu hrál, a jedna z mých oblíbených televizních epizod, jaké jsem kdy natáčel — a to jsem toho natočil hodně.


THR: Zmínili se vám tvůrci o autorově minulosti, když jste byl obsazen? Nebo jste se různé vrstvy jeho příběhu dozvídal až poté, co jste četl scénáře?
Fischler: Dozvídal jsem se o tom v průběhu natáčení, neřekli mi mnoho. Každý týden dostanu scénář a žasnu nad tím, co v něm je.

THR: Vzhledem k autorově činům v poslední epizodě, co si myslíte, že se mu honilo hlavou, když utekl po svém propuštění z knihy?
Fischler: Byl tam uvězněný dlouho. Zná Sněhurku (Ginnifer Goodwin) a Krasoně (Josh Dallas), ale neví, co po něm chtějí. Určitě je to člověk, který pro sebe chce to nejlepší, jako mnozí z nás, takže chce vědět, co se mu nabízí. V ten moment, kdy se odtamtud dostal, bylo nejlepší utéct a uvědomit si: „Jak toto zvládnu?”, místo aby uvažoval nad tím, co dalšího si počne s lidmi, které ani nezná. Neví přesně, kdo jsou, proto se odtamtud musel dostat a vyřešit si to sám.

THR: Víme, že se autor dostal do knihy kvůli potížím, které způsobil, a tvoření si vlastních příběhů. Z toho, co jste zatím natočil, víte, proč to dělal? Nebo pořád čekáte, až se dozvíte přesné detaily?
Fischler: Zjistíme více z jeho příběhu a jeho důvodů, abychom zjistili, proč dělá to, co dělá. O autorovi se toho dozvíme opravdu hodně.

THR: Většina seriálu byla o vybarvení „dobrých” a „zlých” postav, které známe. Myslíte si, že autor zapadá spíše do toho dobrého konce nebo naopak na špatnou stranu?
Fischler: Řeknu tohle: Hrál jsem hodně postav, které každý komentoval jako: „To je takový blbec, to je takový vůl”. Nikdy to takhle nevnímám. Dokonce i ti nejhorší lidé jednou trpěli; vždy je zde důvod pro činy, které člověk koná. Abych se jako herec dostal do role, musím právě toto najít. Ať je to někdo neuvěřitelně laskavý nebo hlupák, vždy na něm musíte najít něco sympatického. A autor má hodně vrstev.

THR: Můžete zmínit ještě něco Cruelle a autorovi?
Fischler: Cruellina epizoda je neskutečná. Fanoušci budou vážně nadšení z toho, jak se tato série ještě vyvine.


(V následující epizodě se dozvíme o společné minulosti autora a Cruelly; Foto: ABC)

Překlad: @SaDiablo
Zdroj: TheHollywoodRe­porter

Diskuze /3

LuckaK

Nielen Fishler žasne nad scenárom, ale aj my, bežní smrteľníci O_O :) Toto, čo povedal :„Dokonce i ti nejhorší lidé jednou trpěli; vždy je zde důvod pro činy, které člověk koná. " je na sto percent pravda a zodpovedá to komentárom k inému predchádzajúcemu článku. A ešte k tým vrstvám.. budem citovať Shreka: "Zlobři jsou jako cibule…mají mnoho vrstev.“ osol: „Nikdo nemá rád cibuli!“ :D

15.4.2015 | 17:01:25
Michelle84

Cruella je na fotke jaká ..... normálna :D

15.4.2015 | 20:35:18
Ridley

Zas sa opakujem, Cruella (Victoria) ma dostala, v tejto sérii je asi to najlepsie, čo sa tam vyskytlo :D snáď bude až do konca série a neodbavia ju touto „happy end“ časťou jak Urshu :D

16.4.2015 | 11:03:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.