Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Sledovanost epizody Kansas

Sledovanost epizody Kansas

Sledovanost epizody Kansas

Finální čísla přinesla nárůst v ratingu o 1 desetinu. Epizodu Kansas tak sledovalo 6,86 mil. diváků (cca o 0.5 milionu méně něž minulý týden) s ratingem 2.1 (o 1 desetiny mé­ně).

České titulky by měly být dnes večer.

0 0
6.5.2014

Diskuze /10

dinko

doufam ze to bude stacit k obnoveni .. serial se mi libi … A BYLA by ho skoda ))

#2 komcus #3 Nivie
5.5.2014 | 21:03:04
komcus

#1 dinko: Podle mě to určitě stačit bude :)

webmaster
5.5.2014 | 21:05:21
Nivie

#1 dinko: Ale byla bych jen pro jednu sérii. Vážně, už teď se trochu bojím, co se tam všechno objeví. Je to dobrý, oddechový seriál a je lepší ho ukončit, než se z něho stane kýčovitá slátanina.

5.5.2014 | 21:07:36
Dark-ex

Je to můj nejoblíbenější seriál…Dokud se na to dá dívat, budu rád za každou další řadu. Teď jen doufat, že scénaristi tak obrovsky nešlápnou vedle, jako v případě Neverlandu, a klidně ještě dvě série bych si uměl představit. Ale hlavně záleží na ratinzích.

P.S: jinak doufám, že v konečných číslech třeba ještě stoupne na 2.1 – epizoda si to zaslouží. :)

5.5.2014 | 21:31:32
Anne397

Hodně mi tam chybí Rumple s Belle a celkově bych řekla, že Rampelník tam má málo prostoru…hlavně aby ho ta Zelena už přestala ovládat

5.5.2014 | 22:13:59
SaDiablo

V další sérii bych byla pro zaměření se na hlavní stávající postavy, klidně i znovuzařazení Karkulky a více babičky, přestože jejich příběh už svoje nabídl (taky vím, že herečka měla jiný projekt, proto odešla), a přidání maximálně pěti nových postav, z toho tak jedna dvě, co se objeví v průběhu celé série (tzn. nové dočasné hlavní postavy jako byli Pan a Zelena). Samozřejmě, pokud se seriál stále drží mezi oblíbenými, sledovanost jakž takž, a pořád vynáší, tvůrci těžko budou (chtít) počítat s následující sérií/dvěma jako poslední/mi. Myslím si ale, že pro seriál by bylo nejlepší, kdyby si toto tvůrci uvědomili, potvrdili, že ta nebo ona sezóna je poslední, a podle toho se taky zařídili. Kdyby totiž scénáristé psali už od začátku série s ohledem na fakt, že píší závěr celého příběhu, dali by podle mě postavám skvěle vykreslený konec, který si zaslouží… Je to totiž něco, na čem se musí pracovat systematicky, vzhledem k počtu postav, složitosti děje ap., a nemůže se to splácat do dvou závěrečných epizod.

Asi bych tyto věci normálně řešila až později, ale poslední epizody mi dodaly naději, vnesly seriálu ztracenou jiskru (nebo tedy alespoň já ji po Neverlandu postrádala), najednou mi připadá lepší než kdy dřív, i když mám samozřejmě výhrady… A na seriálu mi záleží, chci pro charaktery jen to nejlepší, tak doufám, že se nic nepodělá a všechno dopadne důstojně, ne jak u mnoha seriálů, které pokračovaly jenom pro komerci a staly se naprostými nebo částečnými, to bohatě stačí, propadáky… Fingers crossed!

#7 Dark-ex #8 Nivie
5.5.2014 | 22:24:14
Dark-ex

#6 SaDiablo: četl jsem už tvůj komentář k epizodě. Vážně jsi se celkem rozepsal/a :-D ale souhlasím s tebou nejvíc s tou Karkulkou :-D nevíš jestli se třeba k seriálu nevrátila, když ji ten její projekt nevyšel? (Díky bohu :-D)

#9 SaDiablo
5.5.2014 | 22:36:22
Nivie

#6 SaDiablo: Otázkou je, kde je ta hranice co ještě ano a co už ne. Nedávno jsem viděla kresleného Herkula. Takový Hádes by byl dobrý záporák – nesmrtelný, bez slabiny, bůh, navíc antické reálie. Ale nebylo by to už moc? Snad najdou nějakou přijatelnou koncepci.

#10 SaDiablo
5.5.2014 | 22:55:27
SaDiablo

#7 Dark-ex: Já nechtěla, ale už cítím to napětí, co přijde, tak jsem to trochu potřebovala vyvětrat. :-D A o Ruby upřímně nic nevím, to byl takový slepý výstřel, měla jsem ji totiž ráda, ale drsňáckou babču s kulopuškou ještě víc, ty dvě spolu mi fakt chybí, ale vůbec jsem nevěděla o tom, že herečce projekt nevyšel. :D Asi mi měla napovědět ta její krátká účast v některé z předchozích epizod (s Ariel, tuším)… Ale doufám, že až seriál bude končit, tak aspoň tehdy ji přivedou zpátky!

5.5.2014 | 22:59:08
SaDiablo

#8 Nivie: S tím naprosto souhlasím. O slátanině jsi psala v předchozím komentáři, snad to nebude případ OUaT, to by byla škoda…

5.5.2014 | 23:01:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E03: The Garden of Forking Paths

cz80%
Odhadované dokončení dnes 21:00
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy