Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Synopse k jarnímu bloku

Synopse k jarnímu bloku

Synopse k jarnímu bloku

Kromě synpose k 12.epizodě, byla vydáná i obecná synopse k jarnímu bloku, kterou jsme pro vás přeložili uvnitř toho článku.


3 0
16.2.2014

Mistři pohádkáři Edward Kitsis a Adam Horowitz zvou všechny diváky, aby se přidali k Emmě Swan, která se snaží pochopit, zda patří do New Yorku, kde s Henrym začala nový život, nebo do Storybrooku, kde nikdy nebylo nic jednoduché. Když se pro ni a Henryho snaží najít stabilní místo k životu, zjišťuje, že zde žádný domov není. Otázkou ale zůstává: Kde je pro Emmu tedy domov?

Vítejte ve Storybooku v Maine, malém městečku, které pravděpodobně na GPS nenajdete, ale je to kouzelné místo k návštěvě. Realita i pohádky se spojili poté, co Emma zlomila Regininu kletbu, která pohádkovým postavám vymazala paměť a uvěznila je v našem světě. Když se jim nakonec paměť vrátila, byli zdrceni skutečností, že se nepřenesli zpět do Pohádkové země. A aby toho nebylo málo, Rampelník (Mr.Gold) se přivedením magie do města rozhodl vystupňovat boj mezi ním a Reginou. Ale je to náš svět a každá magie má svou cenu.


Prvním úkolem v této sezóně bylo zachránit Henryho, který byl přes portál unesen do Země Nezemě. Ale tato Země Nezemě byla mnohem temnější než si uvědomujeme a naši hrdinové tu navíc museli čelit silnějšímu nepříteli než sám Temný – Petru Panovi. Poté, co je několik dní sváděl a po překvapivém zjištění, že je to Rampelníkův otec, byl Pan poražen a uvězněn v Pandořině skříňce. Naši hrdinové se vrátili do Storybrooku, kde zjistili, že si Pan vyměnil s Henrym tělo a spustil kletbu, která by zabila každou živou bytost ve městě. Ale potom, co našli spouštěč a vrátili Henryho zpátky do jeho těla, zaplatil Rampelník nejvyšší cenu, když obětoval svůj život, aby Pana jednou provždy zastavil. Regina zničila svou původní kletbu, která vymazala Storybooke a přenesla všechny obyvatele zpátky do Pohádkové země, kromě Emmy a Henryho, kteří spolu v našem světě začali nový život s novými krásnými vzpomínkami – ale žádnými na Storybrooke nebo jeho obyvatele. A se samotným Storybrookem je tak zdánlivě nadobro konec.

A všichni žili šťastně až do smrti… Tak to těžko!

Zpátky v Začarovaném lese není něco v pořádku, když se v New Yorku snaží Hook oživit Emmě vzpomínky, aby zachránila svou rodinu a přátelé ze zoufalé situace. Každý, koho má ráda, je v nebezpěčí před novým nepřítelem – Zlou čarodějnicí ze Západu. Hook nyní musí zatáhnout Emmu do epického boje, který ,,zatřese'' světy s nejvyšší možnou sázkou – osudem její rodiny. Ale někdo ve městě je za tuto kletbu zodpovědný, a všechny stopy směřují ke Zlé čarodějnici ze Západu, jejíž důvod přitomnosti v našem světě, je záhadou. Ve snaze zlomit kletbu, budou nové pohádkové postavy odhaleny a staří známý se vrátí. Ale ne káždému můžete věřit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.