Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Synopse k první polovině 4.sérii

Synopse k první polovině 4.sérii

Synopse k první polovině 4.sérii

Dnes byla vydána nová (dosti obsáhlá synopse) k první polovině 4.série, kterou jsme pro vás přeložili v tomto článku.


0 0
14.8.2014

Mistři pohádkáři Edward Kitsis a Adam Horowitz zvou všechny diváky, aby se připojili k Emmě Swan, Sněhurce, princi Krasoňovi, Zlé královně, Hookovi a všem ostatním pohádkovým postavám, jenž se připravují k obraně proti magii z minulosti, která je příliš temná a nepředvídatelná i pro samotného Rampelníka – k obraně proti Ledové královně.

Vítejte ve Storybooku v Maine, malém městečku, které pravděpodobně na GPS nenajdete, ale je to kouzelné místo k návštěvě. Realita i pohádky se spojili poté, co Emma zlomila Regininu kletbu, která pohádkovým postavám vymazala paměť a uvěznila je v našem světě. Když se jim nakonec paměť vrátila, byli zdrceni skutečností, že se nepřenesli zpět do Pohádkové země. A aby toho nebylo málo, Rampelník (Mr.Gold) se přivedením magie do města rozhodl vystupňovat boj mezi ním a Reginou. Ale je to náš svět a každá magie má svou cenu.


Poté, co porazili Zelenu, prohnanou čarodějnici ze Západu, byli Emma a Hook vtaženi do jejího časového portálu, který je přenesl do minulosti Začarovaného lesa. Když náhodou zmařili první setkání Sněhurky a Krasoně, museli najít způsob, jak vše napravit, neboť tím Emma ohrozila svou i Henryho existenci v budoucnosti. Když byla Emma zajata Zlou královnou, setkala ve vězení s ženou, jenž má být popravena. Emma našla způsob, jak uniknout, a tajemnou ženu vzala s sebou. Hook z toho ale radost neměl, protože věřil, že zde měla umřít, a bál se, že by mohla nějakým způsobem narušit budoucnost. Potom, co se rodiče Emmy vrátili zpět na svou společnou cestu, ocitli se Emma, Hook a tajemná žena v Rampelníkově vězení, kam ukládal kouzla, která byla příliš nepředvídatelná i pro něj. Bez jakékoliv cesty ven musela Emma začít věřit sama v sebe, aby byla schopna otevřít portál zpátky do současného Storybrooku. Do jejich radostného návratu se však Emma dozvěděla, že vězeň není nikdo jiný než Robinova žena, Marion. Regina a Robin se do sebe navzájem šíleně zamilovali, ale s Marianiným návratem je jejich vztah ohrožen. A aniž by to kdokoliv věděl, Emma a Hook přivedli také Elsu.

Nikdy se nevzdávejete lidí, které máte rádi…

Obyvatelé Storybrooku neví, co má Elsa v plánu. Zpátky v minulosti, v Elsiném království Arendelle, zjistíme, co stalo jí, její sestře Anně a Kristoffovi, a proč a jak se stala Rampelníkovým zajatcem. A teď, když Emma přivedla zpět Robinovu ženu Marion, a možná zajistila konec vztahu Reginy s ním, vrátí do svých starých kolejí a bude se snažit Emmě pomstít? A novomanželé Belle a Rampelník se nadále hluboce milují. Ale Rampeleník skrývá před Belle tajemství – které by mohlo zničit jejich štěstí – a to, že je i nadále pánem dýky Temného. Mohou Emma a Hook posunout jejich vztah na další úrověň. Mary Margaret a David mají nové dítě, prince Neala, a těšíme se, jak si s tím poradí jako hrdí, stateční a milující rodiče. Ale i přesto jsou stále smutní, že nebyli schopni postarat se o Emmu, když ji poslali pryč před kletbou a znova se s ní setkali až za 28 let. Henry je šťastný, že má obě obě matky ve Storybrooku. Ale s krví své biologické matky Emmy a dědečka Rampelníka bude muset muset testovat jak světlo, tak temnotu. A nakonec, Will Scarlet (Michael Socha, Once Upon a Time in Wonderland), bývalý člen Robinovi skupiny, který cestoval do mnoha zemí, a nyní zavítal do Storybrooku. Ocitne se zde uprostřed toho všeho dění, když ho jeho tajemná minulost tlačí do neznámé budoucnosti.

A jak bude sezóna pokračovat, objeví se nové pohádkové postavy a vrátí se staří známí. Ale ne každému se dá věřit.

Diskuze /2

Liss93

Některé větné skladby jsou jak z google translator :D A nic moc nového jsme se nedozvěděli.

#2 Daydreamer4ever
14.8.2014 | 16:07:13
Daydreamer4ever

#1 Liss93: Taly jsem si říkala:-D

20.8.2014 | 1:48:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E03: The Garden of Forking Paths

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy