Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Rejpal

Rejpal

Jeden ze sedmi trpaslíků, který se stal mrzutým kvůli zlomenému srdci. Ve Storybrooku je znám jako Leroy.

Sezóny 7
2011 - 2018

Svou bolest potřebuji, jakkoli je strašná. Dělá ze mě toho, kým jsem – Rejpala.

  • Rejpal k Sněhurce o lásce

Rejpal se zrodil jako trpaslík Snílek, ale po té, co mu víla Nova zlomila srdce, naprosto změnil svou osobnost a stal se z něj věčně mrzutý Rejpal. Poprvé se setkal se Sněhurkou ve vězení na hradě krále George, kam se dostal kvůli lásce. S pomocí Skrejvala se dostal spolu i se Sněhurkou z vězení. Sněhurka mu následně zachránila život a Rejpal ji pozval, aby s nimi žila. Rejpal a ostatní trpaslíci byli od té doby Sněhurčinými věrnými přáteli, kteří v boji proti Zlé královně vždy stáli po jejím boku.

Po seslání kletby je znám jako Leroy, místní potížista, kterého šerif často zavírá do vězení. Stejně jako v pohádkové zemi se svými bratry pomáhá Sněhurce a její rodině proti zlu. A nechybí ani u každé kletby.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Evicka1111

nic moc

6.1.2013 | 18:19:52

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama