Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Fanmade trailer na 4.sérii

Fanmade trailer na 4.sérii

Fanmade trailer na 4.sérii

Dnes jsem objevil zajímavý trailer na 4.sérii. Jak je z názvu zřejmé, jde sice jen o fanmade, ale i přesto stojí za shlédnutí. Důvod navíc, je jeho ústřední píseň The Rains of Castamere, kterou můžeme znát ze seriálu Game of Thrones. :)

2 0
28.5.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

DexTeR_X5

Ale, ale Rains of Castamere, House of Lannister in Once upon a time. :D :D :D

28.5.2014 | 21:48:10
Nivie

Takže Robin Hood je vlastně Lannister, protože má vytetovaného lva? Já věděla, že to není takový svatoušek, jak se tváří. Lotrovina mu kouká z očí :D.

Ta píseň je fakt strašná. Mě je špatně jen, co ji slyším. Tedy ne fyzicky špatně ale psychicky. Nevím, jak někdo mohl vymyslet tak táhlou, protivnou, zlověstnou a vlezlou píseň. Svůj účel plní zjevně dost dobře.

#3 DexTeR_X5 #4 Stelly
29.5.2014 | 7:36:57
DexTeR_X5

Mne sa napríklad páči, zo GoT mám najradšej Lannistrovcov, a mne osobne táto pieseň pripadá už len pre jej slová veľkolepá. Najviac sa mi páči jej cover: m.youtube.com/wat­ch?v=a4dc0OjFAw8&fe­ature=youtu.be

#2 Nivie:

#5 Gepeto #6 Nivie #6 Nivie
29.5.2014 | 12:02:07
Stelly

#2 Nivie: mě se ta písnička taky líbí… :D jinak to vypadá fakt zajmavě..... ;) :)

#6 Nivie
29.5.2014 | 19:19:54
Gepeto

Mne sa Rains prekvapivo tiež páči. V knihách tá pieseň mala byť oslavná (stredovek, ľudia si pokojne vysmiati vyspevovali o smrti niekoho, kto už ich strestať nemôže, aby sa vtierali Tywinovi), svižná a tanečná. Paradoxne sa mi však viac páči desivá a mrazivá verzia. A to sa väčšine ľuďom okolo mňa nepáči, pretože to znie „akoby ten spevák zrovna vstal z postele“. Akokoľvek démoickejšie znie tá nová od Sigur Rós. Zato horšie dopadla seriálová verzia Bear and the Maiden Fair. Tam mám radšej jeden skvelo historicky ladený neoficiálny cover.

#3 DexTeR_X5: Myslím, že Nivie nechcela povedať, že sa jej pesnička kvalitatívne nepáči, len páveže budí taký temný odpudivý dojem, čo je skôr dobré, keďže to má byť účel.

Avšak musím povedať, že k videu sa vôbec nehodí. Je mi to veľmi ľúto, ale nie :P V prvom rade tématicky je mimo. V druhom rade je aj mimo čo sa týka obrazu. V treťom rade na takéto flashové trailery sa skôr používa svižnejšia hudba (Two Steps from Hell jej má plno).

#6 Nivie
29.5.2014 | 19:56:02
Nivie

#3 DexTeR_X5: Na Lannistrech je fajn, že mají úroveň, a všechno dělají s určitou noblesou. Nějak jinak to vypadá, když někdo zabije mouchu, protože: je to hmyz, přenáší nemoci, otravuje a komplikuje život, než když se nějaký psychopat aví trháním křídel mouchy (jako Ramsey).

#4 Stelly:
#3 DexTeR_X5: Však já Rains v podstatě vynesla do nebes :D (vím, moje lichotky jsou trochu zvláštní). To, že je táhlá, je fakt (a nevadí mi to). Že je protivná a odpudivá je pochvala, protože vyvolává emoce. Jakékoliv emoce (u filmu, seriálu, knihy) jsou lepší než žádné emoce. To, že je vlezlá, je dobrý marketingový tah. Ani Bieberovo Baby mě nedokáže ještě týden po poslechu budit ze spánku ;). Je to rozhodně účinná píseň, která splňuje vše, co splňovat má. Kdyby ten lannisterský západ byl stát, Lannisteři dokázali vytvořit nároďák, Rains byla státní hymna a já bych proti Lannisterům hrála byť jen přátelák, tak bych zdrhla hned před počátečním buly (v případě že by hymna byla na počátku).

#5 Gepeto: Dobrá práce, pochopil jsi mě ;). Souhlasím, je to trochu velká synkreze, a to já normálně synkrezi mám ráda.

#7 DexTeR_X5
29.5.2014 | 21:38:54
DexTeR_X5

#6 Nivie: Hm, zaujímavé, pretože ja mám pri tej piesni skôr pozitívne emócie, aj keď treba uznať, že mám pred ňou, ako keby taký rešpekt. Dokonca sa mi veľmi páči aj text, a hlavne to, že keď si uvedomíš, že každá jedna veta má skrytý prenesený význam, tak ma až mrazí…Jednoducho symbióza emócii a mysle.

#8 Nivie
29.5.2014 | 22:22:54
Nivie

#7 DexTeR_X5: Jasně, text je dobrý, hudba je dobrá. Jen je v seriálu využita hlavně, když se „něco“ děje. A při tom „něčem“ nevíš, jestli se máš bát o oblíbené postavy, jestli bude zvrat, přijde spravedlnost nebo ji jen tak notují. A právě to napětí, když nevíš, co čekat, přináší to pravé dusno, a proto je tak hrůzná (ne hrozná!) a zlověstná. V podstatě mluvíme oba o tom samém, ale jinými slovy. Souhlasím s každým tvým slovem ;). Jen já nevyjadřuji někdy slovy úplně přesně to, co myslím. Prostě jsem ženská :P.

29.5.2014 | 22:38:45
DexTeR_X5

:) :)

30.5.2014 | 9:19:44
Jess-ica

Takže v příští epizodě bude chtít Elsa zlikvidovat Reginu, zmrazí jí srdce a jen pravá láska jí zachrání. Takže se ukáže, jestli Hood miluje jí víc jak svojí ženu. To by se mi líbilo :)

15.6.2014 | 11:02:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E03: The Garden of Forking Paths

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy