Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Příště uvidíte: The New Neverland

Příště uvidíte: The New Neverland

Příště uvidíte: The New Neverland

Pokud jste již viděli včerejší(dnešní) epizodu, podívejte se na upoutávku na další, která se jmenuje The New Neverland a uvidíme ji opět za týden.

Zpátky ve Storybrooku, Pan se nikdy nevzdává a Henry stále v ohrožení

0 0
2.12.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /11

SaDiablo

Pan jako Henry se mi zamlouvá. Naopak je to už sice horší, ale už se těším na další epizodu. Mrzí mě, že vždycky, když Regina projeví lidskost, hned ji tvůrci sráží dolů. Jistě, ona má být zlo, ale poslední dobou je mi sympatičtější než všechny kladný postavy dohromady. A už se nemůžu dočkat Rumbelle… Konečně zpátky ve Storybrooku!

#2 komcus
2.12.2013 | 20:25:00
komcus

#1 SaDiablo: Přesně Regina je lepší než nějaká Snow s Krasoněm ;)

#4 SaDiablo
webmaster
2.12.2013 | 21:07:13
Chikina

Ten kluk co hraje Henryho je tak špatnej herec, že se mi chce brečet…zato ten co hrál Pana je výbornej, jsem zvědavá jak se mu podaří imitovat Henryho.

#4 SaDiablo
2.12.2013 | 21:27:39
SaDiablo

#3 Chikina: Soudě podle těch posledních setin vteřin to vypadá nadějně. :-)

#2 komcus: Já měla Sněhurku a Krasoňa ráda vždycky v nějakým tom flashbacku, ale v současnosti se mi nezamlouvají už od začátku druhé série. Je ale pravda, že flashbacky mám nejradši, zjistila jsem, že vážně všechny. A celkově pro mě seriál drží Rumple/Gold a potom jakákoli dějová linka, ve které je involved. :-)

2.12.2013 | 22:15:13
komcus

Hodní lidí říká, že OUaT už nedokáže ničím překvapit. Opak je ale pravdou. To že je Pan Ramplův otec – wau, nebo ted to s Henrym na konci epizody byla prostě bomba. Vůbec sem nečekal, že další epizoda bude taková. Prostě se těším na další díl, bude to zajímavé ;)

webmaster
2.12.2013 | 22:40:18
Magenta

Na Regině se mi právě líbí, že má světlé i stinné stránky, ale je pravda, že by jí mohli připsat víc bodů k dobru. U Sněhurky a Krasoně je problém, že jsou až moc heroický a kladný, což je může dělat trochu nudnými. Panův herec je výborný, s Henrym je to o dost horší no :D Nesmírně mě potěšilo, že v promu je Ariel s Ericem, i když jsem doufala, že uvidíme i jak ho hledá nebo tak. Každopádně na setkání Rumpbelle se hodně těším (a snad se nám pořádně rozjede i Captain Swan, hehe). Každopádně jsem zvědavá, jak to vyřídí s Panem, a pokud už se ho zbaví, co budou muset řešit dál. Přece jen v pohádkové říši máme ještě nějaké postavy, které setkat se Storybrookem (pro Robina a Reginu je to přece osud :)

překladatel
2.12.2013 | 22:46:26
Ivčí

Mně se na tom všem líbí, že prostě to do sebe tak hezky všechno zapadá, že jakmile se objeví nová postava, tak už hádám a přemýšlím, kdo by to mohl být, koho matka/otec/dce­ra/bratr/sestra/syn a je to vymyšlený fakt tak, že v tom zatím nejsou žádný zmatky jak u spousty dalších seriálů.. A taky je supr, že se většinou zápletky vyřeší během tří epizod a nemusíme čekat vždycky na konec série, až na takové ty vyloženě celosezónní jako kletba apod.

Pan jako Henry je skvělej, resp. ten herec hraje úžasně, ale je pravda, že Henryho taky nemůžu prostě vůbec rozdejchat… Jasně, ta postava tam být musí, ale zlej Henry je směšnej Henry…

2.12.2013 | 23:35:59
dextermorgan08

Možno by mohli nechať Henryho v Panovom tele navždy. To by bolo super :-D. Inak ja proti Henrymu ( teda tomu hercovi ) nič nemám ale to jak dnes zahral Pana ma rozosmialo :-D

#9 komcus
3.12.2013 | 14:55:03
komcus

#8 dextermorgan08: To jo :), příští epizoda bude taky hodně zajímává ;)

webmaster
3.12.2013 | 15:32:43
TerkaAndy

Taky jsem zvědavá :) Každopádně doufám, že nic neprovedou s Felixem, ten je mi sympatickej :D

webmaster
3.12.2013 | 18:48:52
lilith23

To že Henry sa s Panom vymení som tušila už keď mu Regina vzala srdce, Každopádne súhlasím s kritikou na Henryho -ten chlapec sa tak snaží až to prehráva a neverím mu ani slovo. Naopak predstavitel Pana je mi čím dalej sympatickejší a kľudne by mohli proste Pana zabiť v Henryho tele a Henryho nechať v tele Pana. A neprišlo vám toho sentimentu a objímania už trochu moc na konci epky?

4.12.2013 | 15:38:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E02: A Pirate's Life

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Nejlepší epizody 7. série

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy