One Day at a Time
89/100 - 14×

One Day at a Time

Bývalá členka armády začíná nový život, ve kterém se bude starat o své vyrůstající děti. S tím jí bude pomáhat její maminka. Tři generace kubánsko-americké rodiny pod jednou střechou, to nebude dělat dobrotu.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 27 minut
žánr
Komedie
hrají
Justina Machado (Penelope Alvarez),


Last Day at a Time

Last Day at a Time

Letos fanoušky seriálu nečekají tak milé zprávy jako loni, Kubáncům na Netflixu odzvonilo. One Day at a Time se loučí třetí sérií, dalších epizod se již nedočkáme.

0 6
15.3.2019

Po měsíci od uvedení nové série tu máme smutnou zprávu, seriál po třech letech končí, nových epizod se tedy v příštím roce nedočkáme. Zpráva se objevila na oficiálním Twitteru streamovací služby, vyjádření si můžete přečíst níže. S celkovým počtem 39 dílů se tak zakončily příběhy kubánsko-americké rodinky, které nám po letech v novém kabátu s rozdílným obsazením Netflix premiérově v roce 2017 přinesl.

Učinili jsme těžké rozhodnutí neprodloužit One Day At A Time pro čtvrtou sérii. Tato volba nebyla snadná — strávili jsme týdny hledáním způsobu, jak udělat další sérii zajímavější, ale ve výsledku není sledovanost dostatečná.

Po uvedeném příspěvku Netflixu následovalo oficiální poděkování tvůrcům a hercům za skvělou práci na tomto výjimečné projektu, čímž za seriálem streamovací služba udělala tlustou čáru.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama