One Day at a Time
89/100 - 14×

One Day at a Time

Bývalá členka armády začíná nový život, ve kterém se bude starat o své vyrůstající děti. S tím jí bude pomáhat její maminka. Tři generace kubánsko-americké rodiny pod jednou střechou, to nebude dělat dobrotu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 27 minut
žánr
Komedie
hrají
Justina Machado (Penelope Alvarez),

Várka nových dílů už v březnu

Várka nových dílů už v březnu

Před třemi týdny bylo uvedeno speciální promo ke čtvrté sérii, společně s ním bylo veřejnosti také odhaleno, kdy se můžeme těšit na uvedení prvního dílu po přechodu na POP TV. Co všechno nás tedy čeká?

3 0
1.2.2020

Speciální promo nám nic moc neukázalo, herci a tvůrci zhodnotili vývoj postav, vděk za obnovení a i to, jak se z původního seriálu One Day at a Time stala dnešní verze. Video u nás prozatím není dostupné online, jedinou možností je aplikace stanice POP.

Ovšem dobrou zprávou je oficiální potvrzení premiéry nové série. Várka třinácti epizod se pod vedením stejných scenáristů začne vysílat od 24. března. Jak již víme, oproti předchozím třem řadám nám tentokrát budou epizody dávkovány po týdnech. S podobnou periodicitou bude probíhat také natáčení před publikem. Jeho plán zveřejnila ještě v prosinci Gloria Calderón Kellett. Zajímavostí je, že původně uvedla 13 natáčecích dní, nakonec bylo však jedno datum staženo. Že by tvůrci chtěli držet finále pod pokličkou?


Vzhledem k rozložení natáčení si na promo budeme ještě muset počkat, ale již nyní máme k dispozici pár informací k nové sérii. Byl oznámen jeden speciální host v podobě herce a scenáristy Raye Romano, který navštíví Alvarezovi možná už v první epizodě.

A na závěr, pokud by někdo nemohl extra vydržet na pokračování příběhů ze života po návratu z Kuby, při přípravách na vysokou, s obnovenou láskou a novými známostmi, deset dní před premiérou, tedy 14. března, se seriál představí na PaleyFest LA 2020. Zúčastnit by se měli všichni představitelé hlavních postav společně se čtveřicí Norman Lear, Mike Roe, Brent Miller a Gloria Calderon Kellett.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama