One Mississippi
53/100 - 3×

One Mississippi

Tigy Notaro se musí dát znovu dohromady poté, co její matka zemře. Její matka totiž byla jedinou osobou, které kdy rozuměla.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 30 minut


Představujeme: One Mississippi

Představujeme: One Mississippi

Tato seriálová novinka je částečně autobiografická, a to na základě života Tig Notaro, americké vypravěčky a komičky, která seriál napsala, spolu s Louisem C. K. ho produkuje a také hraje hlavní roli. Amazon minulý týden zveřejnil šest epizod, počítá se ovšem s deseti.


0 0
12.9.2016

One Mississippi, two Mississippi, three Missisippi… One Mississippi je pomůcka pro odpočítávání sekund, protože tak dlouho trvá to vyslovit. A možná to odpočítávání je. Tig je po operaci nádoru, má rakovinu střev, zemřela jí matka, otčím je podivín neschopný se vyrovnat s realitou, a když se Tig rozhodne zůstat na nějaký čas v jeho domě, dozvídá se věci, které ji přimějí přehodnotit svůj pohled na lidi okolo, mrtvé i živé, i na sebe.

Nečekejte ale potoky slz a tragické vzdechy, seriál sice pojednává o vážných věcech, ale sarkasmus a suchý humor situace odlehčují tak, že se většinou jen tak pro sebe usmíváte. Tig vypráví o své cestě od chvíle, kdy „jen tak seděla a měla rakovinu“, až do svého návratu do života.


Pilotní epizoda vyšla loni a titulky k ní jsou již přeloženy. Letošní první epizoda je pilotu velice podobná, překlad bude proto pokračovat od druhé epizody. Titulky k upravené první epizodě také dodáme.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!