Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
92/100 - 222×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne Warren), Danielle Brooks (Tasha Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

S07E07: Me as Well

S07E07: Me as Well

Piper se snaží uspokojit touhy i bez Alex, avšak moc jí to nejde. Caputo je obviněn bývalou dozorkyní z obtěžování. Taystee dostává informaci ohledně skutku, za který byla odsouzena. Odkrýváme vztah Tiffany a jejího otce.

cz sk
26.7.2019
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Z Piper udělali úplnou blbku u které je zázrak, že umí vůbec dýchat! Nepřijatelné! Vzpomínka na Susan Fischer byla vysloveně debilní, ale Caputo to snad ustojí… Neskutečně protivná a uječená Aleida dostala přesně co si zasloužila!! Taystee nefandím už dlouho (s05e12), ale jsem zvědavý, jestli z toho tu pohádku udělají… Suzanne je magor a její prohlášení, bez dalších důkazů nemůže nikdo brát vážně i kdyby to byla pravda sebevíc a Cindy vypovídala jinak…

7.9.2020 | 17:27:22
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Caputo to ted ma ještě blbe ale aspon mu Healy nějak pomohl ovšem neměl tam jit hned a takhle si zavařit když byl po operaci a Red je mi lito že se takhle sesypava a Aleidě nezavidim že zase skonči v lochu a na Taystee jsem zvědav jak to s ni dopadne protože Suzanne se ji snažila pomoct.

redaktor
22.6.2020 | 17:41:38

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama