Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
92/100 - 222×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne Warren), Danielle Brooks (Tasha Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

S07E08: Baker's Dozen

S07E08: Baker's Dozen

Piper vyráží se skupinkou žen na lov do lesa. Aleida se vrací do vězení, kde potkává dceru Dayu. Taystee dělá lektorku Tiffany, která má dyslexii, aby složila test. Alex se sbližuje s dozorkyní, pro kterou pašuje nabíječky.

cz sk
26.7.2019
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

S každou epizodou je to slabší a nudnější…

Aleida je tam kde patří. Tohle prostředí má jasná pravidla, která naprosto chápe a umí se v něm pohybovat. Ve světě mimo vězení je úplně nemožná…

7.9.2020 | 17:58:22
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Aleida je fakt dobra jak to zarazila Daye a jak si umi vybudovat respekt, z Dayi se už stala pořadna potvora, jinak musim řict že Red je mi lito že zapomina, jinak jsem zvědav co bude dělat Glorie s těmi všemi prosbami a Lolly se Suzanne fakt neměli chybu a taky jsem zvědav jak se ted bude rozvijet vztah Piper a Alex.

redaktor
22.6.2020 | 19:58:46
Veruli147

S každou epizodou je to zajímavější.

webmaster
28.7.2019 | 23:54:01

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama