Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
93/100 - 221×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne Warren), Danielle Brooks (Tasha Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

S07E11: God Bless America

S07E11: God Bless America

Piper se chystá na Zeldin galavečer. Alex ukončuje svůj vztah s dozorkyní. Karla a Blanca mají slyšení ohledně deportace. Dozvídáme se Shainin příběh. Taystee přichází na nápad, jak pomoct vězeňkyním po propuštění.

cz sk
26.7.2019
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Tento díl je horská dráha emocí! Sice příběhy těch deportovaných, které z těch 7-mi let prakticky neznáme, nejsou pro ukončení seriálu nijak důležité, ale některé jsou dojemné. Celkově je to od 6-té série dost jiný seriál…

7.9.2020 | 23:07:43
Jiri007

Dobry dil, musim ale řict že jsem to kolem Piper takove vyustěni vztahu nečekal, jinak jsem zvědav jak se to vyřeši s tim telefonem a Luschek jak usnul tak to fakt nemělo chybu a jsem zvědav jak tu praci bude snažit Fig

23.6.2020 | 0:15:18
Te-Rez

Tak tolik jsem se u OITNB snad ještě nenabrečela.

2.9.2019 | 0:18:32
Wertcha

Krásně ukazují, jak ten american dream nefunguje zdaleka pro všechny… Tahle série mě neskutečně baví, klidně by mohla mít víc dílů :-)

10.8.2019 | 13:57:43

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama