Orange Is the New Black Dopis pro Piper

Dopis pro Piper

Dopis pro Piper

V třinácté epizodě druhé série Piper konečně otevřela dopis, který obdržela od Alex. Přinášíme originální znění tohoto dopisu a překlad do českého jazyka.


3 0
28.6.2014

Dear Pipes,
you probably are not opening these or if you are, I'm sure you don't really want to hear what I have to say. I doubt if the tables were turned that I would be reading this, but on the off chance that you are still reading, I want to try and explain myself. Which is difficult in a letter and would be so much easier face to face. I know that the situation in Chicago seems fucked, but I promise I was protecting you.
There was a lot going on that. I wasn't able to talk to you about and if I had had even a moment alone with you before trial… I would have been completely…ho­nest… etc.

Překlad


Drahá Piper,
pravděpodobně tyto dopisy neotvíráš a jestli ano, asi nechceš slyšet to, co ti chci říct. Pochybuji, že kdybych byla na tvém místě, četla bych to, ale jestli to přeci jen čteš, ráda bych ti vše vysvětlila. V dopise je to ale těžké, bylo by to daleko jednodušší promluvit si tváří v tvář. Je mi jasné, že se zdá, že to, co jsem udělala v Chicagu, bylo hnusný, ale přísahám, že jsem tě chránila.
Stalo se toho tolik. Neměla jsem šanci si s tebou promluvit, a kdybych jen měla chvilku s tebo o samotě před samotným soudem… byla bych k tobě naprosto… upřímná.

atd. Další část je mimo kameru.

  • OITNB-S02E13-263-0e10cfaf6de125c503252eb1aacb35d4.JPG

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E11: Breaking the Fiberboard Ceiling

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích