Orange Is the New Black Co čeká Poussey v následující sérii?

Co čeká Poussey v následující sérii?

Co čeká Poussey v následující sérii?

Herečka Samira Wiley poskytla Afterellen v rámci tour americké asociace televizních kritiků rozhovor, ve kterém prozradila, co čeká Poussey a další osazenstvo Litchfieldu ve čtvrté sérii.


6 0
20.3.2016

O čem bude čtvrtá série?

Začneme tam, kde jsme skončili na konci třetí série. Autobus plný nových vězeňkyň přijede do Litchfieldu. Několik nových postav a obecně nových lidí. Jsou tady tak trochu hvězdy a nové přijdou. Umíte si představit, co se stane, když všichni budou v tak malém prostoru? Už jsou zde určité skupiny, gangy. Víme, kdo komu věří, máme tady základní spojenectví.


Co se stane mezi Poussey a Soso?

Opravdu doufám, že se něco stane. Ano, uvidíme, co se s nimi stane. Stráví spolu nějaký čas na obrazovce. #Pousoso!

(Jak dopadne vztah Poussey a Soso?, foto: Netflix)

Jak se změní přátelství mezi Taystee a Poussey? Máte spolu hodně společných scén?

Ano, i když Poussey zjistila, že to nebude ten druh vztahu, který chtěla, tak jsou si blízké jako sestry. Jsou pro sebe navzájem všechno. Jsou víc jak sestry. Někdy jsou si navzájem spíš jako matky. Jsou si blízké tak, jak nejvíc můžou. Jak jsme už mluvili (v rámci diskuze o postavě Larryho, který už se v seriálu neobjevuje) o tom, že výsledkem toho, že se dostanete do vězení, je to, že váš svět se zmenší. Velikost světa se smrskne do čtyř stěn. Poussey je ve vězení myslím tak dva nebo tři roky a tak její svět se zmenšil na hodně dlouhou dobu. Taystee je tak celý její svět a ostatní holky taky. Poussey a Taystee jsou v tom společně, aby to zvládly. Mají skvělý vztah, ale je vždycky dost komplikovaný.

Minulou sérii jsme viděli příchod Ruby Rose a jak to otřáslo zavedeným pořádkem. Očekáváš, že lidé budou stejně reagovat na nové postavy?

Judy Kingová je skvělá postava. Slyšela jsem Blair Brown (představitelka Judy Kingové) jak neustále říká: „Počkat, tohle musím říct? Udělá to teď? OK!“ Judy je tak překvapující postava. Je to jako: „Kdo je tahle žena?“ Není až do konce předvídatelnou. Pořád si říkám: „Kdo je to?“ Zajímavé je, že příchodem nových postav se dozvíme hodně o těch starých.

Je možnost, že bude mít s někým románek v Litchfieldu?

Vždycky je zde šance! Děláš si srandu? Ve vězení je možné všechno.

Je něco, co je pro tebe výzvou tuhle sérii?

Pro mě jako pro Samiru? Máme tak talentované scénáristy, a proto je tady vždycky něco, co končí a nějaké výzvy. Člověk se mění jako osobnost. Když o věcech kriticky přemýšlíte, tak je to jako: „Bože, takhle jsem o tom nikdy nepřemýšlela.“ Jsou to sice jen čtyři roky, co hraju Poussey, ale pomohly mi dospět a přemýšlet o věcech jinak. A můžu říct, že tuto sezónu je toho víc, jak v předešlých letech. Naučila jsem se od ní víc než předtím, jsou zde věci, které se tuto sérii staly a které mi změnily život.

Když už mluvíme o scénáristech, mohla jsi nějak zasáhnout do práce Lauren (scénáristka Lauren Morelli pracuje na OITNB od začátku seriálu a je také životní partnerka Samiry Wiley – pozn. red.)? Něco jako: „Až budeš psát, mohla bys…“ Řekla ti něco o tom, co píše?

Ne, ne. Nebavíme se o seriálu. Máme pravidlo „nemluv o seriálu“. To je všechno, co vím.

Rozhovor pro Afterellen se Samirou Willey.

Máte rádi Poussey? Jak se vám líbí spojení Poussey a Soso? Napište nám do komentářů.

Diskuze /2

Packa

Já o Poussey moc nevím, co si myslet. Ne že bych ji úplně neměla ráda, ale spíš je tam pro mě „do počtu“. I když linka se Soso by mohla být zajímavá. :)

redaktor
20.3.2016 | 21:05:24
Daydreamer4ever

Smrt!

19.6.2016 | 21:10:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E13: Storm-y Weather

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích