Orange Is the New Black Jedna nominace na cenu Emmy pro Orange

Jedna nominace na cenu Emmy pro Orange

Jedna nominace na cenu Emmy pro Orange

Zatímco v minulých letech se seriál dočkal mnoha nominací, jak pro seriál jako celek, tak pro jednotlivé herce a herečky, letos se musíme spokojit pouze s jednou nominací za obsazení v dramatickém seriálu.


5 0
17.7.2016

V minulých letech byl Orange nominován v mnoha kategoriích, v roce 2015 byl nominován čtyřikrát za nejlepší drama, nejlepší obsazení seriálu, Uzu Aduba získala nominaci jako herečka ve vedlejší roli za Crazy Eyes a Pablo Schreiber za Pornstache. Proměněna byla jedna nominace a to pro Uzu Adubu.

O rok dříve, v roce 2014, seriál dokonce získal 8 nominací, z nichž proměnil 3, za nejlepší obsazení seriálu, nejlepší kameru a střih k epizodě S01E02 Tit Punch a za hostující herečku v dramatickém seriálu, kterou získala poprvé Uzu Aduba za Crazy Eyes. Její emotivní projev si můžete připomenout ve videu.


Thumbnail Play icon

Letos však Orange nezáří, spíše pohasíná a to i navzdory tomu, že byly přislíbeny nejméně tři další série. Jedna nominace pouze za herecké osazenstvo seriálu je tak zklamáním. Je také paradoxem, že žádná herečka nebyla nominována v samostatné kategorii, když seriál jako celek byl nominován právě za výběr herců a hereček. Sice v této nominaci má díky herecké rozmanitosti Orange velkou šanci na vítězství, avšak kategorie sama o sobě není považována za jednu z hlavních.

Nominace v kategorii nejlepší obsazení v dramatickém seriálu: 

Na celkové nominace ve všech kategoriích se můžete podívat na stránkách televizní akademie. O tom, kdo získá sošku 68. cen Emmy se rozhodne na slavnostním galavečeru 18. září 2016 v Los Angeles.

Vyhraje letos Orange cenu Emmy?

70%
30%
23 hlasů

Čím si vysvětlujete pouze jednu nominaci pro Orange na ceny Emmy? Baví vás čtvrtá série nebo již seriál nemá takovou kvalitu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E13: Storm-y Weather

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích