Orange Is the New Black O starých, ale i o nových postavách ve čtvrté sérii

O starých, ale i o nových postavách ve čtvrté sérii

O starých, ale i o nových postavách ve čtvrté sérii

Na konci třetí série a v ukázce ke čtvrté sérii jsme viděli příjezd nových vězeňkyň do Litchfieldu. Přinášíme vám další informací týkající se nejen těchto nových, ale i některých starých postav s komentáři hereček seriálu.


5 0
18.5.2016

Třetí série OItNB skončila nečekaným zvratem, když Alex přepadl ve skleníku vrah, kterého si najal drogový dealer, bývalý Alexin zaměstnavatel. Podle herečky Laury Prepon ale Alex tento útok přežije.

Je úžasné, že čtvrtá série přímo navazuje na konec třetí. Děj pokračuje o pár vteřin později, což mi přijde skvělé, protože na konci minulé série jsem byla ve skleníku a bylo to šílené.


Herečka také odhalila, že mezi Alex a Piper dojde k ostré výměně názorů.

Takový je jejich vztah a to je na nich to zajímavé. Milují se a zároveň se nenávidí. Je to frustrující a vášnivé, ale teď rozhodně přijde určité ospravedlnění. Piper si myslela, že se Alex celou sérii chovala jako blázen, ale není tomu tak.

Ve čtvrté sérii dojde k odhalení dalších příběhů a také k představení nových postav. Podle Laury Prepon je čtvrtá série doposud jedna z nejlepších.

Myslím si, že tato série je zatím jedna z našich nejlepších a myslím, že fanoušci budou nadšeni. Naši scénáristi jsou opravdu dobří a Jenji je skvělá, prostě pořád děláme, to co umíme nejlíp a Netflix nám v tom dovoluje pokračovat. Je to neuvěřitelné.

Hlavním problémem, který potrápí Litchfield, je přeplnění vězení. Kate Mulgrew, představitelka Red, uvedla, že problémy s přeplněním ovlivní každý kout a každý okamžik ve vězení.

Jenji Kohan (autorka a producentka seriálu) dokáže to, co málokterý autor. To přeplnění opravdu ucítíte na vlastní kůži.

Podle Laverne Cox bude příběh Sophie Burset náročný.

Pro mě jako herečku bylo úžasné, že jsem se při natáčení dostala do pozice, kterou jsem neočekávala a která byla opravdovou výzvou. Užívala jsem si to, bavilo mě to.

Herečka Jolene Purdy by se v nadcházející čtvrté sérii měla objevit v opakující se roli. Podrobnější detaily o její postavě jsou ale zatím neznámé, nejspíš se objeví na straně personálu vězení. Herečku můžete znát ze seriálů Glee nebo Breaking Bad, ve kterých hostovala v několika epizodách a ze seriálu Under the Dome, kde ztvárnila postavu Dodee Weaver.

Selenis Leyva, představitelka Glorie Mendoza, se vyjádřila o čtvrté sérii tak, že bude jednou z nejdiskutova­nějších a máme se připravit na spoustu nových konfliktů. Ty budou souviset také s tím, že do popředí se teď v Litchfieldu dostanou hispánky.

Tuto sérii čeká nebezpečí za každým rohem. To napětí jsem cítila během celých šesti měsíců natáčení.

Vzpomenuto bylo také video Honey Jar které natočily a nazpívaly herečky ze seriálu jako poctu hlavní postavě jiného Netflix seriálu – Unbreakable Kimmy Schmidt. Podle Leyvy je to oblíbený seriál více hvězd Orange Is the New Black. Při rozhovoru se Selenis Leyva také zmínila o pro fanoušky potěšující zprávě, že brzy začne natáčení 5. série.

Zdroje článku: Rozhovor pro Huffington Post Selenis Leyvy a Informace od hereček seriálu ke čtvrté sérii

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E11: Breaking the Fiberboard Ceiling

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích