Orange Is the New Black Piper Kerman reaguje na rozhovor s Clearly Wolters

Piper Kerman reaguje na rozhovor s Clearly Wolters

Piper Kerman reaguje na rozhovor s Clearly Wolters

Nedávno jsme zveřejňovali rozhovor, ve kterém Catherine Clearly Wolters (žena, která je předlohou pro seriálovou Alex) vyprávěla příběh, který s Piper zažila tak, jak ho vidí ona. Z rozhovoru byly zřejmé rozdíly mezi podáním těchto dvou žen. Jak na rozhovor s Catherine Clearly Wolters (který publikoval časopis Vanity Fair) reagovala Piper Kerman, čtěte uvnitř článku.


0 0
27.5.2014

„Jsem ráda, že Clearly dostala šanci příběh povyprávět, jelikož je to charismatická a velice zábavná osoba. Je jasné, že můžeme mít jiné názory ohledně doby, kterou jsme spolu strávily. Myslím, že každý chápe, že můj vztah s ní je poměrně komplikovaný. Co jsem o nás napsala v knize je pravda. Pokud je Clearly přesvědčena, že jsme nikdy nebyly přítelkyně, je to pro mě zarážející novinka, rozhodně to však není poprvé, co mě překvapila.

Žila jsem otevřeně jako lesbička než jsem Clearly potkala, chodila jsem s několika ženami před ní i po ní (Larry Smith je jediným mužem v mém životě, kterého považuji za přítele ve smyslu partnerského vztahu). Po mém obvinění z účasti na praní špinavých peněz jsem si ve vězení odpykala 13 měsíců z celkového 15měsíčního trestu. Před odsouzením jsem dostala kopii výpovědi Clearly, kde bylo černé na bílém, že mě uvedla mezi spolupachateli. Bylo nemožné ve své výpovědi Clearly vynechat, jelikož byla do daného činu zapletená natolik, že bych nemohla říct vlastně vůbec nic.


Ačkoliv jsem se snažila převzít odpovědnost za své činy, očividně jsem stále trochu vinila Clearly. Tak, jak jsem popsala ve své knize, nepromluvila jsem s ní jediné slovo během letu z Oklahomy do Chicaga, přestože jsme seděly vedle sebe (nebyly jsme spolu spoutané). Ano, určitě jsme ve vězení sex neprovozovaly, což by z mé knihy mělo být taktéž zřejmé. Vztah Alex Vause a Piper Chapman ze seriálu Orange Is The New Black je fiktivní.

Měla jsem možnost se s Clearly usmířit v Chicagu, přestat jí vinit a převzít odpovědnost za mé činy. Clearly mě nikdy k ničemu nenutila, spíše se mi od ní dostalo jednoduše lákavých nabídek, které mě v mých 22 letech lehce přesvědčily. Jsem velice ráda za naše podivné a náhodné setkání v Chicagu a přeji Cleary velmi šťastný život v pohybu vpřed."

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E13: Storm-y Weather

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích