Orange Is the New Black Rekapitulace: Koho uvidíme ve čtvrté sérii?

Rekapitulace: Koho uvidíme ve čtvrté sérii?

Rekapitulace: Koho uvidíme ve čtvrté sérii?

Po poslední epizodě třetí série nechali autoři seriálu po otevřeném konci představivost fanoušků hodně pracovat. My se nyní podíváme na to, v jaké chvíli jsme postavy ze seriálu opustili a kam mohou směřovat.


11 0
11.6.2016

Z rozhovoru s Laurou Prepon, která komentovala vývoj v seriálu, jsme se dozvěděli, že čtvrtá série začíná „přesně v okamžiku, kdy skončila série třetí“, a proto jsme se rozhodli vám osvěžit paměť rekapitulací vývoje jednotlivých postav.

Piper Chapman

Piper jsme opustili ve chvíli, kdy se stala jakýmsi „kalhotkovým gangsterem z Litchfieldu“. Spolu s bratrem rozjela svůj byznys a kdokoliv jí bude stát v cestě, ten špatně skončí. Naposledy na to doplatila Stella. Vztah s Alex potom, co si Piper začala se Stellou, zřejmě skončil. Alex a Piper však těch návratů a konců zažily už spoustu, a tak se jistě dočkáme nějakých dramat. Ze zveřejněných fotek ze série a traileru to vypadá, že Piper půjde o krk.


(Piper v nesnázích, foto: Netflix)

Alex Vause

Alex byla naposledy viděna v poslední epizodě, kde se jako dozorce objevil Aydin, který ve flashbacku zabil jejího společníka Fahriho a vypadalo to, že Aydin přišel na Kubrův rozkaz srovnat účty za to, že Alex svědčila v jeho neprospěch. Ovšem poté, co Laura Prepon na svůj instagram přidala fotku, na které drží vězeňskou kartu s textem „excited to get out there and make an awesome season for you guys!“, to vypadá, že se Alex minimálně na začátku další série objeví. O návratu Alex do seriálu jsme vás informovali v předchozích článcích ohledně postav v seriálu a vztahu Alex a Piper.

(Jsem nadšená z přípravy nové série pro vás, foto: Instagram Laury Prepon)

Budoucnost Johna Bennetta a Dayina dítěte

John Bennett se v druhé epizodě třetí série z ničeho nic a bez vysvětlení vypařil a kolem jeho zmizení zůstává hodně otázek. Jednou z možností je, že měl podíl na dopadení Caesara, který byl chycen za prodej drog a zároveň měl v péči Dayino dítě. To by mohlo znamenat, že se v další sérii vrátí a pokusí se jeho dítě získat. Na oficiální instagramový účet k seriálu byla před měsícem publikována fotka, na které je Matt McGorry, herec představující Bennetta, spolu s Daschou Polanco, seriálovou Dayou.

(Věci jsou komplikované, foto: instagram OITNB)

Nicky Nichols

Nicky jsme naposledy spatřili v epizodě S03E03 Empathy Is a Boner Killer, kdy se věci pořádně zamotaly ohledně drog a Nicky skončila ve vězení s maximální ostrahou. Návrat Nicky je záhadou, i když jsme ji mohli vidět v několika fotek z natáčení série a byla i v upoutávce k seriálu. V jaké chvíli se vrátí a kam se její postava vyvine můžeme jen spekulovat. Herečka Natasha Lyonne je však mezi fanoušky velmi populární a bylo by jistě škoda její potenciál nevyužít.

(Vrátí se Nicky?, foto: instagram OITNB)

Stella Carlin

Nejnovější postava v seriálu, kterou jsme mohli vidět ve třetí sérii je Stella Carlin. Postava a její příběh je dosud neznámý. Víme o ní, že umí velmi dobře počítat a že je z Austrálie. Okouzlila Piper, se kterou se podílela na „kalhotkovém byznysu“, avšak potom, co Stella okradla Piper o peníze se jejich cesty rozešly. Stella putovala do věznice s maximální ostrahou. Otázkou je tedy, zda Stellu uvidíme. Herečka Ruby Rose dosud nepotvrdila svoji účast ve čtvrté sérii. Nutno dodat, že je vázána mlčenlivostí ohledně nesdělování informací o čtvrté sérii, a tak je pravděpodobné, že to, zda se Stella objeví, zjistíme až Netflix zveřejní celou čtvrtou sérii.

(Stella a její návrat je ve hvězdách, foto: Netflix)

Red musela ve třetí sérii bojovat o kuchyň, kterou se jí podařilo získat zpět. Teď má dokonce zahrádku, ze které může brát veškerou zeleninu a zachovat si tak svoji reputaci. Otázkou je její vztah s Healym, kterému pomáhala s manželstvím. Nevíme také, zda se dočkáme další verze Padesáti odstínu šedi ve sci-fi podání od Crazy Eyes. Sophia je stále na samotce a podle ukázky tam i určitý čas pobyde. Pro připomenutí, byla tak odvedena poté, co se jí ostatní spoluvězeňkyně začaly obávat kvůli její změně pohlaví. Pokud by byla propuštěna do volného režimu, pak můžeme jen odhadovat, zda bude pokračovat její konflikt s Glorií, kterého jsme byli svědky ve třetí sérii.

Z návratu jaké postavy byste měli největší radost?

50%
18%
17%
15%
130 hlasů

Nezapomeňte, že do startu čtvrté série nám zbývá méně než týden. Do kalendáře si zapište pátek 17. června 2016.

Diskuze /5

MyMy

Jako každý rok dostanu moc pěkný dárek k narozeninám. :D

12.6.2016 | 21:49:49
Packa

Nicky v hlasování dost vede! :D Prostě se vrátí, musí, bez ní to není ono. :)

redaktor
13.6.2016 | 20:42:57
MyMy

Já teda samozřejmě hlasovala pro Nicky, ale myslela jsem si, že lidi mají radši Alex. :)

14.6.2016 | 19:04:01
Jinovatka

Proč tak málo lidí hlasuje pro benneta? :D Alex mi příjde nechutná, Stella je pěkná čorka a snad jen ta Nicky není tak špatná…

#5 MyMy
14.6.2016 | 19:50:15
MyMy

#4 Jinovatka: Stella je nechutná čorka, Alex je v pohodě. :D

14.6.2016 | 21:57:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E13: Storm-y Weather

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích