Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) Postavy

Postavy

 • Miss Claudette Pelage

  Miss Claudette Pelage

  Ve věznici se o ní povídá, že byla odsouzena za vraždu, ale mnoho dívek tomu nevěří a myslí si, že je pouze trestaná za transport lidí do Států. Každopádně je vysoce vážená a všichni k ní chovají respekt. Společně s Red jsou považovány za bosse ve své komunitě.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Sam Healy

  Sam Healy

  Dozorce, který si myslí, že ví všechno. Jak by taky nevěděl, když dělá tohle zaměstnání přes 22 let. Je poradce i pro Piper, a i když ze začátku vypadalo, že spolu budou vycházet, situace se postupem času změnila. Healy je sobeckým a nabubřelým člověkem, který je zároveň homofob. Není schopen mít ani ženu a jediné, na co se zmůže, je manželka, která pochází z Ukrajiny a snaží se dostat zelenou kartu.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Erica "Yoga" Jones

  Erica "Yoga" Jones

  Yoga Jones je vězeňkyně a zároveň pracuje jako instruktorka jógy v Litchfiledu. Je proti konzumnímu stylu života a je budhistka. Před tím, než skončila ve vězení, pěstovala marihuanu, přičemž jednou v noci, když chtěla odstrašit jelena, který se zatoulal do pole, zastřelila osmiletého kluka ze sousedství.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Brook Soso

  Brook Soso

  Brook je poprvé viděna ve třetí epizodě druhé série, kdy přichází do Lichtfildu jako nová vězenkyně. Neustále mluví a leze všem na nervy. Nemá žádnou vězeňskou rodinu. Ve čtvrté sérii se stane přítelkyní Poussey a plánují spolu budoucnost.

  Sezóny 3
  2014 -
 • Stella Carlin

  Stella Carlin

  Stella se na scéně objeví ve třetí sérii. Je jednou z vybraných uchazeček o novou lukrativní pracovní pozici. Přebere Alex Piper, ale vzhledem k tomu, že má být propuštěna, ukradne Piper peníze. Ta se jí pomství tak, že na ni nastraží past v podobě nelegálních věcí. Stella je tak odvedena do věznice s maximální ostrahou.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Norma Romano

  Norma Romano

  Norma je vězeňkyně v Litchfiledu, která nemluví. Je kamarádkou Red a starších bělošských vězeňkyň. Norma umí nádherně zpívat.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Anita DeMarco

  Anita DeMarco

  Při spánku musí být na přístrojích kvůli prodělanému těžkému infarktu, který měla při nástupu do vězení. S Anitou se setká Piper hned na začátku v cele před přidělením stálého místa. Je takovým mentorem v prvních krůčcích po věznici.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Lolly Whitehill

  Lolly Whitehill

  Lolly je vězeňkyně v Litchfiledu. Lolly má spoustu konspiračních teorií a pohybuje se na pomezí mezi normálním zdravím a psychickou nemocí.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Judy Kingová

  Judy Kingová

  Judy je vězeňkyně v Litchfiledu. Jde o světoznámou šífkuchařku, celebritu vytvořenou podle Marthy Stewartové, která se dostala do vězení kvůli daňovým únikům.

  Sezóny 2
  2016 -
 • Maureen Kukudiová

  Maureen Kukudiová

  Kukudiovou je vězeňkyně v Litchfiledu. Do popředí zájmu se dostala románkem s Crazy Eyes.

  Sezóny 2
  2016 -

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích