Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) Postavy - Vězeňkyně - černošky

Postavy - Vězeňkyně - černošky

Vězeňkyně - černošky

 • Suzanne 'Crazy Eyes' Warren

  Suzanne 'Crazy Eyes' Warren

  Suzanne nikdo neřekne jinak než ‚Crazy Eyes‘. Je to pro její neustále vytřeštěné oči a povahu blázna. Je z trochu jiného těsta, než všechny ostatní, její chápání světa je prosté a přímé, ve všem vidí dobro a je lehce zmanipulovatelná. Tím je ale taky velmi zranitelná a rozhodně patří mezi velmi citlivé povahy. Jakýkoliv výkyv, který je nad její chápání, ji velmi rozruší, snadno se rozčílí a ztrácí sebekontrolu, což se projevuje řvaním a bušením do hlavy.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Tasha 'Taystee' Jefferson

  Tasha 'Taystee' Jefferson

  Taystee je živel. Je hlučná, všude se přidá, nelze ji přehlédnout a málokdy si nechá něco pro sebe. Ráda na sebe upoutává pozornost a je středem všeho dění.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Poussey Washington

  Poussey Washington

  Poussey je inteligentní, otevřená, starostlivá žena, která si stojí za svým názorem. Ráda žertuje s ostatními spoluvězeňkyněmi, snaží se vyhnout konfrontaci a násilí. Je nejlepší kamarádkou Taystee.

  Sezóny 4
  2013 - 2016
 • Sophia Burset

  Sophia Burset

  Sophia Burset byla mužem, který se nechal přeoperovat na ženu. Má manželku Crystal a syna Michaela. Před operací byla Marcusem. Marcus pracoval jako hasič, který při jedné z operací zpronevěřil úřední záznamy kreditních karet. Po operaci se vše provalí a již přeoperovaný Marcus je zavřen do ženské věznice jako Sophia.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Miss Claudette Pelage

  Miss Claudette Pelage

  Ve věznici se o ní povídá, že byla odsouzena za vraždu, ale mnoho dívek tomu nevěří a myslí si, že je pouze trestaná za transport lidí do Států. Každopádně je vysoce vážená a všichni k ní chovají respekt. Společně s Red jsou považovány za bosse ve své komunitě.

  Sezóny 4
  2013 -

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích