Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) Postavy - Zaměstnanci věznice

Postavy - Zaměstnanci věznice

Zaměstnanci věznice

 • Joe Caputo

  Joe Caputo

  Caputo zastává funkci ředitele. Snaží se být k uvězněným ženám upřímný a zásadový. Na paty mu ale šlape zástupkyně Natalie Figueroa, která mu neustále předhazuje to, jak je neschopný.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Joel Luschek

  Joel Luschek

  Luschek přiděluje práci vězeňkyním, které jsou zařazeny do oddělení elektromontáže a opravy. Kontroluje instalaci nových zařízení a zaučuje nově příchozí v oboru. Mezi všemi je zapsán jako ožrala a jeho nadřízený Joe Caputo se ho snaží již dlouho bezúspěšně vyhodit.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Sam Healy

  Sam Healy

  Dozorce, který si myslí, že ví všechno. Jak by taky nevěděl, když dělá tohle zaměstnání přes 22 let. Je poradce i pro Piper, a i když ze začátku vypadalo, že spolu budou vycházet, situace se postupem času změnila. Healy je sobeckým a nabubřelým člověkem, který je zároveň homofob. Není schopen mít ani ženu a jediné, na co se zmůže, je manželka, která pochází z Ukrajiny a snaží se dostat zelenou kartu.

  Sezóny 4
  2013 -
 • Thomas Humphrey

  Thomas Humphrey

  Nelítostný dozorce v nápravném zařízení v Litchfiledu. Má sociopatické sklony, donutil Martitzu, aby snědla myš a Crazy Eyes vyprovokoval k bitce s Kukudiovou.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Desi Piscatella

  Desi Piscatella

  Piscatella je dozorce v Litchfiledu, který přišel z věznice s maximální ostrahou pomoct při nepokojích.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Baxter Bayley

  Baxter Bayley

  Bayley je dozorce v Litchfiledu. Na rozdíl od jiných dozorců jde o slušného kluka, který bere vězeňkyně jako lidské bytosti.

  Sezóny 1
  2016 -
 • John Bennett

  John Bennett

  John Bennett je vězeňským dozorcem v Lichtfieldu. Zamiluje se do Daya a mají spolu dítě.

  Sezóny 3
  2013 -
 • Natalie Figueroa

  Natalie Figueroa

  Hlavní slovo v nápravném středisku má zástupkyně vedoucí kanceláře. Dělá tiskovou mluvčí, managment a hlavně šlape na paty dosazenému řediteli věznice Caputovi, kterému při každé volné příležitosti uštědří urážlivou poznámku. Žena, která má vysoké životní standardy, vězeňkyně jí přijdou jako něco podřadného, ale tváří se, že se o ně zajímá.

  Sezóny 7
  2013 - 2019
 • George 'Pornstache' Mendez

  George 'Pornstache' Mendez

  Mendez je prohnaný lišák. I když se snaží mít reputaci přísného dozorce, ve věznici ho odsouzené berou jako úchyla a drogového dealera. Nikdo ho nemá rád a on si toho je vědom. Jeho dobrým kamarádem se stane Bennett, který nastoupí jako nový dozorce.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
 • S. O'Neill

  S. O'Neill

  Dozorce, který působí značně nemotorně a laxně. Zdá se, že mu je všechno jedno, hlavně aby si odpracoval svoji šichtu. Jeho velkým zájmem, vzhledem k jeho tělesné konstituci, je stravování a jídelníček.

  Sezóny 3
  2013 - 2016
1

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích