Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) Carrie 'Big Boo' Black

Carrie 'Big Boo' Black

Carrie 'Big Boo' Black

Big Boo je butch lesba jak se patří. Je jí pořádný kus a budí hrůzu, když projde okolo. Ve skutečnosti je to ale dobrácká duše. Její přítelkyně, kterou ve věznici má, ji opustí kvůli jiné dívce, která nastoupí do vězení. Upne se tak proto k výchově labradora, kterého pojmenuje Little Boo. Dostala ho přiděleného v rámci programu na výchovu psů pro zrakově postižené. Jejím oblíbeným jídlem je vařená kukuřice, kterou si schovává přes den do podprsenky, aby udržela teplotu, dokud na ní nedostane chuť.

Sezóny 4
2013 -

Práce ve věznici: výchova psa pro zrakově postižené

Přezdívky:
Big Boo


Vztahy:
Mercy – expřítelkyně

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TheSeventy

První polovinu seriálu jsem ji fakt nesnášela a neměla jsem ráda, když se tam objevila. Pak se to ale zlepšilo a začala mě bavit.

16.2.2021 | 12:43:58
Tralery

Každý správný seriál o ženské věznici potřebuje mít takovouto naducanou a oholenou lesbu, která tomu dává ten správný říz a jejíž přítomnost je mnohem víc zajímavější, než celo–seriálová a nijak nezáživná romantická linka Piper a Alex. Boo je naprosto skvělá a doufám, že se ještě vrátí.

21.3.2019 | 17:15:09

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích