Orange Is the New Black Suzanne 'Crazy Eyes' Warren

Suzanne 'Crazy Eyes' Warren

Suzanne 'Crazy Eyes' Warren

Suzanne nikdo neřekne jinak než ‚Crazy Eyes‘. Je to pro její neustále vytřeštěné oči a povahu blázna. Je z trochu jiného těsta, než všechny ostatní, její chápání světa je prosté a přímé, ve všem vidí dobro a je lehce zmanipulovatelná. Tím je ale taky velmi zranitelná a rozhodně patří mezi velmi citlivé povahy. Jakýkoliv výkyv, který je nad její chápání, ji velmi rozruší, snadno se rozčílí a ztrácí sebekontrolu, což se projevuje řvaním a bušením do hlavy.

Sezóny 4
2013 -


Obvinění neznámý (pravděpodobně napadení a ublížení na zdraví)
Trest neznámý
Práce ve věznici uklízečka
Vězeňský gang v druhé sérii spolek Vee

MinulostSuzanne pochází z adoptivní rodiny, kdy se jí ujal bělošský pár, který měl také své vlastní děti. Matka na ni byla hrdá a snažila se jí všemožnými způsoby prosadit ve společnosti, bránila ji před předsudky, ale kladla na ni i velmi vysoké nároky. Suzanne měla neustále pocit, že se od ní něco očekává a to vedlo k velké frustraci, díky její citlivé povaze.

1. série


V první sérii se s Crazy Eyes setkáme jako se samostatným členem, nezapadající do žádné z vězeňských frakcí. Lidi se jí vyhýbají a dělají si z ní srandu, protože ji považují za prostého člověka, který jim nesahá ani po kotníky. Když dorazí do vězení Piper, Crazy Eyes se do ní zamiluje a nepřestává jí nadbíhat. Bohužel se ale nedočká kladné odezvy. Piper se k ní nezachová zrovna mile, takže se opět uzavře do sebe. Piper si uvědomí pozdě, že udělala chybu, protože zjistí, že Crazy Eyes je v jádru starající se člověk s velkým srdcem.

2. série


Suzanne tíží svědomí. V průběhu se dozvíme, že to ona vyřešila svým radikálním a nečekaným zásahem souboj Piper a Pennsatucky. Piper jí je za to vděčná, ale Suzanne má pocit, že se jí chce pomstít, takže se jí vyhýbá. Do vězení nastoupí Vee, nová silná osobnost a hned zjistí, že Crazy Eyes je snadný terč, kterým lze manipulovat, takže si z ní udělá pravou ruku, bodyguarda a děvečku pro všechno, to vše v jednom. Crazy Eyes se cítí na vrcholu, získala smysl života a udělá pro Vee, co jí na očích uvidí. To s sebou ale nese i stinnou stránku, protože tím ubližuje ostatním. Na konci je jediná, která Vee oplakává, zatímco ostatní osnují vraždu.

Fotogalerie postavy ke druhé sérii

Fotogalerie postavy ke třetí sérii

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laonale

V první serii jsem ji měla ráda. I když ji v druhé chápu, jako postava si dle mého nezaslouží víc jak 3 hvězdy (v porovnání s těmi, kterým jsem dala 4–5 hvězd).

26.6.2014 | 16:05:04

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E11: Breaking the Fiberboard Ceiling

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích