Orange Is the New Black Tiffany 'Pennsatucky' Doggett

Tiffany 'Pennsatucky' Doggett

Tiffany 'Pennsatucky' Doggett

Pennsatucky je velice kontroverzní osobou. Její výbuchy nálady jsou nevyzpytatelné a na ostatní působí jako blázen, protože se obrátila na víru v Boha až v tom fanatickém smyslu slova. Jejím hlavním nepřítelem bývala Piper, ale pomyslně mezi ně patří všichni, kdo nejsou zajedno s jejími názory.

Sezóny 4
2013 -


Obvinění vražda přehodnocená na zabití
Trest
Práce ve věznici prádelna
Vězeňský gang vede vlastní spolek

MinulostTiffany to neměla v životě nikdy jednoduché. Proto asi také skončila s přítelem na drogách a bez peněz. Jedním z jejích hlavních problémů se stalo, že neustále přicházela do jiného stavu, takže na jedné místní potratové klinice byla známou tváří. Neunikla tak uštěpačných poznámek jedné ze sester. Pennsatucky si ale takové narážky bere osobně, takže se na kliniku vrátila se zbraní. Při procesu ji ale nečekaně pomohli přívrženci protipotratové skupiny, kteří za ni zaplatili lepšího právníka a ten zajistil, že se Pennsatucky stala ovečkou Ježíše Krista a dostala nižší trestní sazbu.

1. série


Pennsatucky má vlastní následovnice a šíří slovo Boží a uctívá Ježíše Krista. Všechny své činy vykonává v jeho jménu a kdo se jí postaví, toho stihne trest. Ostatním ve věznici je spíše pro smích, ale když jí nelezou do cesty, nechává je být. Hlavní problém má Tucky hlavně s lesbami a do hledáčku se jí připlete i nově příchozí Piper. Napřed se snaží ji odstranit z cesty přes dozorce, když se to nepovede, snaží se ji dostat na stranu víry, a když u Piper tvrdě narazí na vlnu ateismu, rozhodne se ji zlikvidovat nadobro. Je tak přesvědčená o tom, že má na straně Boha, že ji ani nenapadne, že by Piper měla sebemenší šanci se postavit na odpor.

Fotogalerie postavy k první sérii

2. série


Její záměr zabít Piper nedopadl úplně dle jejích představ. Po návratu ze samotky, kde byla, stejně jako Piper, měsíc, se rozhodla zcela změnit přístup. Pomocí dozorce Healyho začala léčit své návaly vzteku, které ji přepadávaly. Udobřila se s Piper a dokonce začala otevírat svou mysl i věcem, kterým předtím vůbec nebyla ochotna naslouchat. Cenou za tuhle proměnu byla ztráta jejích přívrženkyň. Otázkou zůstává, jestli to je jen dobře hraná přetvářka nebo se opravdu Pennsatucky vydala na pomyslnou cestu dobra.

Fotogalerie postavy k druhé sérii

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jelli Mann

Než jí Chapman spravila chrup šel z ní strach. Jinak pusina :)

11.10.2016 | 13:27:20
arya&nymeria

Mám Doggett ráda, hlavně ted' co se začala bavit s Big Boo :)

13.7.2016 | 18:42:56
Packa

Dala bych 3 hvězdy, ale za třetí sérii zvyšuju. :)

redaktor
10.2.2016 | 12:12:39
Sigin

<3

3.3.2015 | 21:25:50

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky k páté sérii

Epizoda S05E13: Storm-y Weather

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Rozhovor s Alanem Aisenbergem o osudovém okamžiku dozorce Bayleyho: I dobří lidé dělají špatné věci

Herec Alan Aisenberg, představitel dozorce Baxtera Bayleho, v rozhovoru pro The Hollywood Reporter podrobně rozebírá předposlední epizodu čtvrté série. Jaké ohlasy slýchá na svoji postavu od diváků a co si myslí o určujícím okamžiku čtvrté série?

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích