Ordinary Joe
100/100 - 2×

Ordinary Joe

Seriál se soustředí na postavu Joea Kimbreaua, který během své promoce na univerzitě učiní zásadní životní rozhodnutí a nadále ho sledujeme ve třech paralelních časových osách.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Drama
hrají
James Wolk (Joe Kimbreau), Natalie Martinez (Amy Kindelán), Elizabeth Lail (Jenny Banks), Charlie Barnett (Eric Payne)


NBC v září nasadí novinku Ordinary Joe

NBC v září nasadí novinku Ordinary Joe

S novou seriálovou sezónou představí stanice nové seriály a výjimkou není ani stanice NBC, která do podzimního programu nasadí novinku Ordinary Joe. V té budeme sledovat hlavního hrdinu s tváří herce Jamese Wolka ve třech paralelních časových osách.

1 0
23.7.2021

Výkonní producenti ze seriálu House Garrett Lerner a Russel Friend opět spojují své síly a vyvíjejí pro stanici NBC nové drama Ordinary Joe, které se začne vysílat v pondělní večery po pořadu The Voice od 20. září. Dále se na seriálu podílí i režisér a scenárista Matt Reeves, který aktuálně rovněž připravuje film The Batman.

Seriál Ordinary Joe bude vyprávět příběh o Joeovi Kimbroughovi v jeho třech paralelních životech poté, co učiní při promoci na univerzitě své životní rozhodnutí. Seriál bude pokládat otázky na to, jak odlišně může život vypadat, když se rozhodnete na základě lásky, loajality a vášně. Rozhodnutí, která po své promoci Joe udělá, změní trajektorii jeho života a výsledky těchto rozhodnutí uvidíme ve třech paralelních časových osách – v jedné se rozhodne pro kariéru v hudbě, která je jeho vášní, v jedné si vybere dívku, s níž založí rodinu a bude pracovat jako zdravotní bratr a ve třetí se vydá po kariérní dráze svého otce a stane se policistou. I lidé kolem něj mají v oněch paralelních životech jiné kariéry, vztahy a život v rodině, věci se budou nečekanými způsoby měnit a stejně tak i zůstávat stejné. Ale když na to přijde, nikdy není jediná volba „správná“. Ať se stane cokoliv, Joeův život je velký zmatek, je vzrušující, obtížný, nepředvídatelný… a nádherný.


(Joe se v jedné časové ose vydá po hudební dráze. Foto: NBC)

V hlavní roli Joea se můžeme těšit na herce Jamese Wolka, kterého můžete znát například ze seriálů Zoo, Tell Me a Story či Watchmen. Dále se k němu v hlavních rolích připojí Natalie Martinez (Kingdom, The I-Land, The Stand) jako Amy, mezi níž a Joem se vytvoří pouto, dále Charlie Barnett (Chicago Fire, Valor) jako Joeův blízký kamarád Eric Payne, herečka Elizabeth Lail (You) si zahraje roli Jenny, Joeovy nejlepší kamarádky, která se nakonec stane jeho manželkou a nakonec se k seriálu ještě připojí herci Teddy Sears (Masters of Sex, The Flash) jako Bobby Nunn a David Warshofsky (Scandal) jako Joeův strejda Frank Kimbrough.

Seriáloví fanoušci už nyní Ordinary Joe připodobňují k dalšímu seriálu od NBC This Is Us, který se s námi v příští sezóně rozloučí poslední sérií. Že by stanice v Joeovi hledala svůj nový hit, který This Is Us zastoupí? To uvidíme v září. Vzpomeňme, že i před premiérou This Is Us málokdo tipoval, jak velký hit se z tohoto seriálu stane a můžeme jen doufat, že stejně to dopadne i s Ordinary Joe.

Zdroj: Deadline (1, 2, 3, 4)

Co na tuto novinku říkáte? Zaujala vás a dáte jí šanci?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E02: Requiem

cz100%
DOKONČENO

První díly přeložím, ale budu moc rád, kdyby se toho dále ujal někdo schopný, protože mám překladů rozdělaných více. Případně se můžeme domluvit i na spolupráci.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama