Ordinary Joe
100/100 - 3×

Ordinary Joe

Seriál se soustředí na postavu Joea Kimbreaua, který během své promoce na univerzitě učiní zásadní životní rozhodnutí a nadále ho sledujeme ve třech paralelních časových osách.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Drama
hrají
James Wolk (Joe Kimbreau), Natalie Martinez (Amy Kindelán), Elizabeth Lail (Jenny Banks), Charlie Barnett (Eric Payne)

Eric Payne

Eric Payne

Joeův nejlepší kamarád, kterého zná už od dětství.

Sezóny 1
2021 - 2022

Eric vystudoval v roce 2011 Syracuskou univerzitu, na kterou chodil společně se svým nejlepším kamarádem Joem Kimbreauem, se kterým se přátelí už od jejich mladých let. Byl to on, kdo pro něj a Joea tuto univerzitu zvolil a vlastně je celkově i tím, kdo obvykle za ně oba o něčem rozhoduje. Proto na něj po jejich promoci naléhá, aby se tentokrát o něčem rozhodl sám za sebe – buď ať jde oslavit promoci s Jenny Banksovou, nebo ať pozve na rande Amy, kterou zrovna poznal.

První Joeova volba – Rodina

V dějové lince, kdy se Joe vydá po promoci za rodinou a posléze na policejní kariérní dráhu, se Eric seznámí s dívkou jménem Mallory. Eric si otevře svou vlastní restauraci, kde například dělá domácí pizzy. V roce 2021 s Mallory očekávají svého prvního potomka.


Druhá Joeova volba – Amy

Když se po promoci vydá Joe za Amy, naváže Eric vztah s jistou ženou. S tou se mu dokonce narodí i dítě. Jejich manželství ale nevydrží a v roce 2021 je už Eric rozvedený. Rád by se ale s někým novým seznámil.

Třetí Joeova volba – Jenny

Když se Joe po promoci vydá za Jenny, seznámí se Eric s Amy, dívkou, kterou při promoci poznal Joe. Eric a Amy si sednou a začnou spolu chodit. O deset let později jsou z nich manželé, kteří si jsou velmi blízcí a vedou šťastný manželský život. To se ale nedá říct o jejich přátelích Joeovi a Jenny, jejichž vztah se blíží ke svému konci. Proto se Eric s Amy snaží dát je opět dohromady, jelikož jsou podle nich pro sebe jako stvoření.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E02: Requiem

cz100%
DOKONČENO

První díly přeložím, ale budu moc rád, kdyby se toho dále ujal někdo schopný, protože mám překladů rozdělaných více. Případně se můžeme domluvit i na spolupráci.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama