Orphan Black S04E02: Transgressive Border Crossing

S04E02: Transgressive Border Crossing

S04E02: Transgressive Border Crossing

Sarah se po neúspěšném útoku Neoluce na Islandu vrací domů, aby vystopovala prchavého spojence. Postupuje po malých krůčcích a daří se jí odhalit další plán Neoluce – implantaci nebezpečného technologického zařízení do jednotlivých pacientů. Všichni, které opustila, jsou k jejímu návratu obezřetní, protože nechtějí přijít o svoje zdání normálnosti. Cosima se snaží vyrovnat se zmizením Delphine, Donnie a Alison zatím hostí těhotnou a stále hladovější Helenu. Felix, který se cítí jako outsider, se vydává na vlastní cestu za sebepoznáním.

cz sk
21.4.2016
271 000
45 minut

Režie: John Fawcett
Scénář: Russ CochraneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Sarah vystrašila Felixe, Helena byla s Donniem taky dobra když šla na vyšetřeni jako jeho manželka a kdo vi co chtěli neove po Sarah a proč ji to nevytahli jako těm předchozim a Alison by měla vyvadět meně.

28.10.2020 | 14:14:16
oskarka

Nikdy bych si nemyslela, že mě takovýto typ seriálu zaujme, ale ano. A i čtyřka nastartovala moc dobře!

30.4.2016 | 10:00:56

Orphan Black
90/100 - 122×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Reklama