Orphan Black S04E03: The Stigmata of Progress

S04E03: The Stigmata of Progress

S04E03: The Stigmata of Progress

Sarah je v šoku z novinek, které obdržela od technika Neoluce, a zoufale shání další informace. Impulzivně se pustí za stopou vedoucí k trýznivému setkání, kvůli němuž musí vyhledat pomoc neochotného nového partnera. Paní S. se jí snaží pomoct a uzavírá spojenectví se starým nepřítelem. Rachel po návštěvě svého ošetřovatele přichází s náročným plánem na vlastní uzdravení, Helenu si zatím podezřelí návštěvníci spletou s paní Hendrixovou.

cz sk
28.4.2016
242 000
45 minut

Režie: Ken Girotti
Scénář: Aubrey NealonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Felixova sestra je fakt čislo, Allison s Doniem a Helenou byli fakt perfektni hlavně jak Helena vi všechno nazpamět a to jak vykovavali mrtvolu tak to bylo fakt vtipne jak jim to tam smrdělo, jinak jsem zvědav co Rachel planuje a jak to ovlivni Sarah a co vlastně s ni maji v planu a taky jsem zvědav na ten sen co měla Kira.

28.10.2020 | 15:06:18
oskarka

Dobrý díl. To jsou zvraty!

30.4.2016 | 0:31:18
seekinangel

Scény s Alison, Donniem a Helenou jsou top.

29.4.2016 | 23:59:46

Orphan Black
90/100 - 122×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Reklama