Orphan Black S05E01: The Few Who Dare

S05E01: The Few Who Dare

S05E01: The Few Who Dare

Sarah je vážně zraněná a na ostrově bojuje o život. Neoluce a další ji zahnali hluboko do lesů a ona se pokouší dostat tak daleko, aby mohla zachránit Cosimu. Uzdravující se Cosima se konečně shledala s Delphine, na ostrově se však děje mnohem víc a Delphine jí nemůže zodpovědět všechno, co by chtěla. Jasné je, že Rachel je teď v čele a stosedmdesátiletý zakladatel Neoluce PT Westmorland žije. Neoluce zatím neuvěřitelně tlačí na Alison a Donnieho, kteří hledají Helenu. Sestry by od sebe nemohly být dál, i když nutně potřebují být pohromadě.

cz sk
10.6.2017
278 000
45 minut

Režie: John Fawcett
Scénář: Graeme MansonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Sarah byla neunavna jak se chtěla dostat pryč a škoda že ji to nevyšlo a jsem zvědav co s ni ma Rachel v planu dělat a Donnie neměl chybu jak zdrhl ikdyž se mu nedivim že měl strach když nevi o co jim šlo a jsem zvědav na Arta jak si poradi s novou partačkou.

29.10.2020 | 13:04:41

Orphan Black
91/100 - 123×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Reklama