Orphan Black S05E04: Let the Children and Childbearers Toil

S05E04: Let the Children and Childbearers Toil

S05E04: Let the Children and Childbearers Toil

Na základě informací z tajemného zdroje se paní S. a Sarah vydávají na cestu, která jim má pomoct prošetřit vodítko k odpadlíkovi z Neoluce. Na ostrově zatím dochází k nečekanému shledání a Cosimim výzkum vede k příšernému odhalení.

cz sk
2.7.2017
277 000
45 minut

Režie: David Wellington
Scénář: Greg NelsonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, nečekal jsem že Virginii ještě uvidim ale jsem zvědav jestli se ji povede dostat z blazince a musim řict že Helena je na tom fakt dobře v tom klašteře a jsem zvědav jak tam dlouho vydrži a taky jsem zvědav na Susan co planuje a Felixova ssestra byla fakt dobra.

29.10.2020 | 15:30:08
Raya

Super až na toho malého otravného křečka

5.7.2017 | 0:52:31
barboraSlana

Nádhera. Pořád si nepamatuji, kdy bude nový díl. Kdyby to taky někoho trápilo tak jsem našla na jednom webu notifikace do mýho mailu https://skveleserialy.cz/…earers-toil/

díky edna za titulky

2.7.2017 | 23:34:13

Orphan Black
91/100 - 123×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Reklama