Orphan Black S05E07: Gag or Throttle

S05E07: Gag or Throttle

S05E07: Gag or Throttle

Zatímco Westmorland požaduje agresivnější postup v souvislosti s Kirou a Sarah bojuje za záchranu svojí dcery, Rachel odhaluje temné tajemství, kvůli kterému začne pochybovat o své pozici v rámci Neoluce. Cosima se vrací a přináší s sebou rozhodující informaci o Westmorlandově identitě.

cz sk
23.7.2017
278 000
45 minut

Režie: David Frazee
Scénář: Renée St. CyrHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem rad že se Rachel konečně postavila proti tomu Westmorlandovi ale musim řict že až do posledni chvile to hrala perfektně, jinak Alisonin novy vzhled moc dobře nevypada a jsem zvědav na Helenu co s ni maji v planu.

29.10.2020 | 20:51:50
arthurcz

Drsnej díl

20.9.2017 | 9:37:21
Zean

Od tohoto dílu nemám možnost seriál dále sledovat, protože na Uložto byla celá 5.serie uzamčena. Takže po pěti letech sledování seriálu poslední díly už pravděpodobně neuvidím.

14.8.2017 | 7:25:56

Orphan Black
91/100 - 123×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Reklama