Orphan Black S05E09: One Fettered Slave

S05E09: One Fettered Slave

S05E09: One Fettered Slave

Otřesná ztráta je na chvíli zapomenuta, když se Sarah dozvídá, že Helena byla unesena. Klub klonů se vydává na závod s časem a pokouší se ji najít dřív, než porodí svoje děti. A jelikož čas postupně dochází, Sarah je během snahy zachránit svou sestru nucena k akci.

cz sk
6.8.2017
305 000
45 minut

Režie: David Frazee
Scénář: Alex LevineHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Heleny mi bylo lito jak chtěla spachat sebevraždu jen kvuli tomu že ji Virginia řekla že by byla špatna matka ale aspon tam byla Sarah aby ji pomohla a snad se zbavili Virginie a že bude rodit zrovna v nevhodne chvili tak to se dalo čekat a doufam že se jim podaři utect a ziskat svobodu.

29.10.2020 | 23:08:12
Raya

Docela masakr, tady se toho vážně nebojí …

14.8.2017 | 0:24:42
Lex Luthor

Zajímavé, flashbacky Heleny dobrý no a za týden je tu závěr

6.8.2017 | 21:10:31

Orphan Black
91/100 - 123×

Orphan Black

Seriál z dílny BBC America sleduje příběh Sarah Manning, mladé ženy, která se protlouká životem a zločin jí není cizí. Když se Sarah stane svědkem sebevraždy ženy, jež jí byla až nápadně podobná, rozhodne se přijmout její identitu a získat její finanční prostředky. Spustí tím však kolotoč událostí, který vede k odhalení, že jsou obě součástí Projektu Leda, během kterého docházelo k nelegálnímu klonování žen.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC America | 45 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Tatiana Maslany (Alison Hendrix), Tatiana Maslany (Cosima Niehaus), Tatiana Maslany (Helena), Tatiana Maslany (Rachel Duncan), Tatiana Maslany (Sarah Manning), Matt Frewer (Aldous Leekie),

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.

Reklama