Orphan Black Ke třetí sérii se připojují další herci

Ke třetí sérii se připojují další herci

Ke třetí sérii se připojují další herci

Nedávno jsem Vás informovala o tom, že třetí série Orphan Black získala první hostující hvězdu. Včera se objevila zpráva o tom, že se ke třetí sérii připojilo několik dalších herců. Nutno říci, že pro seriálové fanoušky to nejsou neznámá jména. K dispozici jsou také krátké popisy jejich postav. Koho na jaře uvidíme?


5 0
26.11.2014

Justin Chatwin, který je známý hlavně svojí rolí v seriálu Shameless od stanice Showtime, si zahraje roli Jasona Kellermana. Tenhle mužně vyhlížející drogový dealer to má v hlavě srovnané a není tedy překvapením, že si ho lidé považují spíše za charismatického podnikatele.

Další hostující hvězda jistě nebude nikomu z Vás neznámá. Britský herec James Frain se totiž objevil už v nespočtu seriálů. Z těch nejznámějších jmenujme například The Tudors, 24, True Blood, Grimm nebo The White Queen. V současné době je hvězdou seriálu Intruders. V Orphan Black si Frain zahraje postavu Ferdinanda, vzdělaného „uklízeče“, který je šarmatntní a zároveň děsivý. Ferdinand je významným hráčem nadnárodní politické frakce, která operuje na hranici přípustného a s nemilosrdným přístupem.


Ke třetí řadě se samozřejmě připojí i ženy. Tou první je herečka lotyšského původu Ksenia Solo, kterou v USA proslavila role v seriálu Lost Girl. Ksenia si zahraje Shay, oduševnělou a soucitnou léčitelku se skvělým smyslem pro humor, které je předurčeno stát se novou kamarádkou Cosimy.

Druhou ženskou posilou bude Kyra Harper. Ta si zahraje postavu dr. Coadyové, nemilosrdné doktorky a armádní poradkyně. Coadyová je navenek rozumnou osobností, ale její mateřská povaha skrývá plán, z jehož plánování by ji její nadřízení rozhodně nepodezřívali.

Poslední novou postavu si zahraje americký herec Earl Pastko (Murdoch Mysteries). Jeho Buldok je tichým a agresivním osobním strážcem Ferdinanda. Buldok se svým šéfem komunikuje jen pohledem a za své zaměstnance odvádí veškerou špinavou práci.

Co na nové obsazení říkáte? A kam se podle Vás bude další děj vyvíjet?

Diskuze /5

Hope19

Na Kseniu sa strašne teším :-)

#2 nerrti
26.11.2014 | 12:02:30
nerrti

#1 Hope19: já ne, protože to vypadá, že nahradí Delphine. :D

#4 Kimberlly
26.11.2014 | 12:09:33
Ojika

Tak já se těším na Kseniu fakt hrozně moc… Je to má nejoblíbenější herečka nejen z Losti Girl… A vůbec mi nevadí, že nahradí Delphine.. Právě naopak. :)

26.11.2014 | 15:01:25
Kimberlly

#2 nerrti: Delphine? Tú nenahradí nikto! :)

#5 Ojika
26.11.2014 | 16:41:26
Ojika

#4 Kimberlly: Mě Delphine právě v seriálu skoro vůbec nebavila.. :) Každý má ale jiný názor, to je jasné.

26.11.2014 | 18:42:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.