Orphan Black Patrick J. Adams v dnešní epizodě Orphan Black

Patrick J. Adams v dnešní epizodě Orphan Black

Patrick J. Adams v dnešní epizodě Orphan Black

Nový díl vyšel před několika hodinami a na titulcích se začne pracovat hned poté, co vyjdou ty anglické. Dnešní epizoda je však v něčem jiná. Jak jste si jistě všimli, seriál sází spíše na mladé a nám neznámé herce. Šestý díl je ale výjimkou – objevuje se v něm jedna z amerických seriálových hvězd, Patrick J. Adams ze Suits. Hraje roli Jesseho, se kterým se Helena setkává během svého výletu se Sarah.


0 0
25.5.2014

O tom, jak se k práci dostal, řekl sám Patrick tohle: „Tuhle práci jsem dostal díky Twitteru. Začal jsem Orphan Black sledovat a zamiloval jsem si ho, tak jsem o tom začal tweetovat. Nemyslel jsem si, že by si toho někdo všimnul, ale oni mi odpověděli! Několikrát jsme se pokoušeli něco domluvit, ale nikdy to nevyšlo. Když jsem natáčel film v Arizoně, zavolali mi s tím, že pro mě mají roli, že to bude trvat jenom jeden den a že to bude zábava. Myslel jsem, že to nevyjde, ale když jsem zjistil, co je to za roli, prostě jsem si řekl, že na to kašlu a jedu do Toronta.“

Dále promluvil i o tom, jaké to bylo na place: „Nového herce v seriálu ovlivňuje spousta faktorů. Můžete být jakkoliv úspěšní, ale vždycky je to jako první den ve škole. Když jsem přišel na plac, cítil jsem něco, co už léta ne. Navíc jsem mohl spolupracovat s Tatianou Maslany, která je v současné době největším talentem na televizní obrazovce.“


Během tohoto týdne se Patrick ke své roli vyjádřil i na Twitteru, který mu ji podle jeho slov získal. Fotku, která je k tomuto článku přiložena, popsal takto.

To se skoro líbám s Helenou, nebo se jen snažím absorbovat Tatianin talent přes ústa? Zjistit se to dá pouze jediným způsobem, dívejte se na nový díl Orphan Black.

  • 10405605-662516627117199-7599252670818794579-n-1cee061be2c11c81aec8a26cb784659a.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.