Orphan Black Popis prvních dvou epizod třetí řady

Popis prvních dvou epizod třetí řady

Popis prvních dvou epizod třetí řady

S blížící se premiérou všechny fanoušky jistě stále více zajímá, co se ve kterém díle třetí řady bude dít. Odpověď na tuto otázku vám přinese tento článek, ve kterém si můžete přečíst, co nás čeká v prvních dvou epizodách. Jejich názvy sice zatím zveřejněny nebyly, ale až k tomu dojde, budou doplněny.


5 0
22.3.2015

3.01 – 19. dubna 2015

Sarah usilovně hledá pohřešovanou Helenu, která je držena v odlehlém areálu. Sarah musí využít svých nejlepších triků a hereckých schopností, aby se zbavila vyšetřovatele z Topside, který ohrožuje život sester z Projektu Leda. Cosima se začíná pomalu uzdravovat, zatímco Alison a Donnie čelí novým finančním potížím. Když se však opět přiblíží hrozba jménem Projekt Castor, musí se Sarah a celá její rodina spojit, aby přežily.


3.02 – 26. dubna 2015

Castor požaduje po sestrách z Projektu Leda původní vzorky tkáně. Helenu, která je těhotná a vězněná, vyšetřuje záhadný nový záporák. Muži z Castoru si vyšli ven hrát a obětí se stává vystrašená žena jménem Patty. Sexy hra s výměnou rolí však na jejich stopu přivádí Sarah a Arta. Muži z Castoru si ale pouze neužívají, Sarah totiž zjišťuje, že i oni čelí záhadné vadě, která ohrožuje jejich životy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S05E10: To Right the Wrongs of Many

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.